Fotovoltaické elektrárny pro RODINNÉ DOMY s  DOTACÍ NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 

Jednou z podmínek pro získání dotace při stavbě FVE je využití akumulace. Vyrobenou elektřinu můžeme ukládat ,,do vody", tzn. že fotovoltaikou ohříváte vodu na běžnou spotřebu, případně jako předehřev pro vytápění. Další a nejčastější možností je, že vyrobenou energii ukládáte do baterií o různé kapacitě. Díky bateriím máte možnost vyrobenu elektřinu nejen kdykoliv a efektivně spotřebovat, navíc se stanete nezávislým na distribuční síti. Už se Vás nebudou týkat občasné výpadky proudu. Baterie Vám zajistí snížení pravidelných plateb za elektřinu. Společně s bateriovým uložištěm nabízíme i efektivní řešení pro výkup přebytků z výroby Vaší FVE.
Vlastní elektřina je stejně tak jako například vlastní studna symbolem svobody. Hlubším smyslem všech dotací, je ale pomoc s financováním Vaší FVE spolu s ochranou životního prostředí. Pořízením FVE se chováte EKOlogicky a zcela reálně tak přispíváte ke snižování CO2. Slyšeli jste o programu Vize Zelenější Česko? S námi přispíváte víc než jinde. Vyberte si svou novou elektrárnu a spojte se s námi ještě dnes.  


Dokonalý monitoring výroby FVE díky SEMS portalu

Ke každé naší elektrárně získáte špičkovou aplikaci SEMS pro on-line sledování výroby elektřiny. Máte možnost využívat podrobnou verzi, pro PC nebo iOS, kde je možno stahovat a sledovat historická data, nebo v reálném čase sledovat aktuální výrobu. Samozřejmostí je i aplikace do mobilu. Kdekoliv na světě tak víte, kolik zrovna energie vyrábíte. Vše naprosto přehledné a v českém jazyce.Stručný postup instalace Fotovoltaické elektrárny (FVE): 

Pro návrh a kalkulaci Vaší FVE je zapotřebí, abyste nám poskytli pár prvotních informací. Poté co odešlete vyplněný formulář, Vám obvykle během pár dnů zavoláme a pobereme některé základní detaily ohledně FV systému a případné instalace. Následně zašleme předběžnou cenovou nabídku. Poté se opět spojíme a pokud Vás nabídka zaujala, tak se dohodneme na obhlídce, kde podrobně probereme všechny otázky týkající se instalace a následného provozu FVE. Na místě instalace také hodnotíme jak technickou připravenost, tak upřesníme všechny detaily výstavby a zodpovíme Vaše další dotazy. Poté, pokud je třeba, upravíme cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení společně uzavíráme Smlouvu o dílo, plné moci a předáváme zálohovou fakturu. Ihned po její úhradě zahájíme přípravy na instalaci Vaši FVE na klíč. O každém kroku Vás vždy a průběžně informujeme. Detailní postup celé realizace výstavby FVE, naleznete u našich jednotlivých sestavách. Věřte, že našim cílem je Vaše spokojenost. FORMULÁŘ PRO ZÁJEMCE O FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA RODINNÝ DŮM


Vaše rychlé dotazy  -    TEL: 775 129 093   -   info@greenczech.cz


Chcete FVE jinou jiné konfigurace? rádi Vám vytvoříme nabídku přímo na míru. Kontaktujte nás. Tvoříme malé i velké FV projekty. Jsme rychlí a spolehliví.  


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kW FV panelů, zachráníte až 59 stromů ?!  Učinili jsme závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi, společně za Zelenější Česko..