Fotovoltaické elektrárny pro RODINNÉ DOMY s  DOTACÍ NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 

Jednou z podmínek pro získání dotace při stavbě FVE je využití akumulace. Vyrobenou elektřinu můžeme ukládat ,,do vody", tzn. že fotovoltaikou ohříváte vodu na běžnou spotřebu, případně jako předehřev pro vytápění. Další a nejčastější možností je, že vyrobenou energii ukládáte do baterií o různé kapacitě. Díky bateriím máte možnost vyrobenu elektřinu nejen kdykoliv a efektivně spotřebovat, navíc se stanete nezávislým na distribuční síti. Už se Vás nebudou týkat občasné výpadky proudu. Baterie Vám zajistí snížení pravidelných plateb za elektřinu. 
Vlastní elektřina je stejně tak jako například vlastní studna symbolem svobody. Hlubším smyslem všech dotací, je ale pomoc s financováním Vaší FVE spolu s ochranou životního prostředí. Pořízením FVE se chováte EKOlogicky a zcela reálně tak přispíváte ke snižování CO2. Slyšeli jste o programu Vize Zelenější Česko? S námi přispíváte víc než jinde. Vyberte si svou novou elektrárnu a spojte se s námi ještě dnes.  


Stručný postup instalace Fotovoltaické elektrárny (FVE): 

Pro návrh a kalkulaci Vaší FVE je zapotřebí, abyste nám poskytli pár základních informací. Poté co odešlete vyplněný formulář, Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku. Následně se s Vámi spojí naši kolegové, aby si s Vámi upřesnil detaily projektu, a dohodli případnou schůzku na místě instalace. Tam probereme všechny otázky týkající se instalace a následného provozu. Na místě instalace také hodnotíme jak technickou připravenost, tak upřesníme všechny detaily a zodpovíme Vaše další dotazy. Poté, pokud je třeba, upravíme cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení uzavíráme Smlouvu o dílo a zasíláme zálohovou fakturu. Po její úhradě zahájíme přípravy na dodání Vaši FVE na klíč. O každém kroku Vás budeme průběžně informovat. Detailní postup celé realizace výstavby FVE, naleznete u našich jednotlivých sestavách. Věřte, že Vaše spokojenost je našim cílem. FORMULÁŘ PRO ZÁJEMCE O FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA RODINNÝ DŮM


Vaše rychlé dotazy  -    TEL: 775 129 093   -   info@greenczech.cz


Chcete FVE jiné konfigurace? rádi Vám vytvoříme nabídku přímo na míru. Kontaktujte nás. Tvoříme malé i velké FV projekty. Jsme rychlí a spolehliví.  


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kW FV panelů, zachráníte až 59 stromů ?!  Učinili jsme závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi, společně za Zelenější Česko..