Fotovoltaická elektrárna 8,1 kWp s akumulací do baterie 10,65kWh asymetricky zapojená do 3 fází 

Cena po odečtení dotace od 250.000,- Kč vč DPH

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 8 MWh.  

Fotovoltaická elektrárna GCZ 8

- Instalovaný výkon 8,1kWp

- Hybridní 3F asymetrický měnič nové generace

- Bateriové uložiště min 10,65kWh

- Předpokládaná roční výroba od 8MWh

- Předpokládaná úspora při max využití energie cca 64.000Kč/rok

- Celková cena: 475.000,- Kč vč. DPH.

- Cena po odečtení dotace od 250.000,- Kč vč. DPH.


Sestava je vhodná na všechny typy střech. 


Výkonná Fotovoltaická elektrárna, na kterou lze získat i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

TOP Záruka

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 7-10 let na střídače
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci

CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA KLÍČ

(Nezapomeňte prosím vyplnit Vaše jméno, email a telefon).DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. 


GALERIE Z INSTALACÍ

Pro ilustraci, zde předkládáme několik fotografií z našich instalací. Fotovoltaiku montujeme na všechny typy střech a všechny druhy krytin. Při naší práci používáme pouze certifikovaný upevňovací systém pro maximální bezpečnost instalovaných panelů. Veškeré úchytné komponenty jsou z nerezu a slitin hliníku. TOP kvalita je náš standard.


Co Vám Fotovoltaická elektrárna od GREENCZECH přinese? 

- Vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- Získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- Zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- Nemusíte v budoucnu řešit, růst ceny elektřiny.

- Profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- Za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- Chováte se ekologicky, pomáháte přírodě, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- Máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

Umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny, pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství. Postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit. Naší vizí je zdravější a zelenější Česko.


Akumulace energie u FVE ?

U naprosté většiny našich instalací se využívá pro ukládání vyrobené energie baterie, která je podmínkou pro získání dotace. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou energii obvykle spotřebováváte večer. Množství této energie závisí na velikosti bateriového uložiště. Máme k dispozici špičkové technologie, které dokáží zajistit provoz Vašeho domu až na několik dnů.  BatteryBox - bateriové úložiště o různé kapacitě. V sestavách GCZ požíváme nejmodernější LiFePo4 baterie, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s nejnovějším softwarem mate jistotu výkonu na desítky let. Tyto špičkové baterie zvládají až 6000 nabíjecích cyklů. Za běžných podmínek a při správném nastavení, tak baterie vydrží pracovat více jak 20let. BatteryBox lze navíc velmi efektivně nastavovat a monitorovat s ohledem na Vaši Chytrou domácnost.  Více o bateriích 


Věděli jste, že BatteryBox od GREENCZECH můžeme instalovat i na Vaši již dříve postavenou fotovoltaickou elektrárnu ?? Dokážeme tak velmi efektivně zvýšit účinnost Vaší stávající výroby. Máte zájem o toto řešení ? Spojte se s námi ještě dnes. 


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z 

PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI NÁŠ PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE FVE. ROZDĚLENO TAK, ABYSTE VĚDĚLI, CO MÁ KDO NA STAROSTI. Pojďme se na to podívat podorobně.

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. Samozřejmě nám můžete zavolat a to kdykoliv během dne i víkendu.

GREENCZECH - po obdržení vyplněného formuláře Vám brzy zavoláme a probereme základní detaily ohledně FVE, vyřešíme velikost elektrárny a projdeme technické možnosti pro instalaci. Můžete se zeptat na vše co Vás zajímá. Ochotně a trpělivě se Vám budeme věnovat.

GREENCZECH - do druhého dne zasíláme cenovou nabídku. Po dohodě Vám zavoláme znova, zda všemu rozumíte a zda máte o naše řešení zájem. Většinou ANO.

SPOLEČNĚ - v dohodnutém termínu proběhne obhlídka místa, kde se bude FVE instalovat - společně prohlédneme střechu, místo umístění FV měniče, rozvaděče, baterií, projdeme všechny detaily, nafotíme si co je třeba. Pokud je vše v pořádku a podmínky instalace jsou splněny tak společně podepisujeme smlouvu o dílo.

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plných mocí pro jednání s distributorem a NZÚ.

VY - první zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy

GREENCZECH - zahajujeme kroky k výstavbě FVE, bezodkladně podáváme žádost o připojení k distribuční soustavě, o všem Vás průběžně informujeme. Většinu času celé realizace zahrnuje administrace a zákonné lhůty pro všechna vyjádření.

GREENCZECH - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, samotná instalace FVE trvá jeden až tři dny. Instaluje se obvykle ve dvou termínech - zvlášť panely na střeše a zvlášť elektroinstalace.

GREENCZECH - zprovoznění a test funkčnosti FV systému. Testování v ostrovním režimu.

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč

GREENCZECH - revize celého systému, opět další přípravy podkladů a další lhůty. U distributora energie zajistíme výměnu stávajícího elektroměru za nový, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému víte, kolik jste vyrobené energie reálně spotřebovali.

VY - doplatek 3. zbývající části ceny FVE

GREENCZECH - bezodkladně zpracujeme a odesíláme žádost o dotaci. Veškeré podklady připravujeme a podáváme za Vás.

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se obvykle čeká 3 měsíce. Dotaci vyplácí Státní fond životního prostředí. 

MY - Zasíláme Vám veškeré potřebné dokumentace a předávací protokoly k plně funkční FVE.


Dokonalý monitoring výroby FVE díky SEMS portálu


Ke každé naší elektrárně získáte špičkovou aplikaci SEMS pro on-line sledování výroby elektřiny. Máte možnost využívat podrobnou verzi, pro PC nebo iOS, kde je možno stahovat a sledovat historická data, nebo v reálném čase sledovat aktuální výrobu. Samozřejmostí je i aplikace do mobilu. Kdekoliv na světě tak víte, kolik zrovna Vaše elektrárna vyrábí energie. Vše naprosto přehledné a v českém jazyce. 


Špičkový výkon díky FV panelům 

nejmodernější technologie výroby a vysoká účinnost okolo 21%. Monokrystalické panely o výkonu od 450Wp s technologii HC a černým rámem. Záruka 25let na 80% výkonu. Nyní dodáváme u každé nové elektrárny od GREENCZECH ENERGY. Podrobnosti na Váš email, nebo volejte.   


Buďte připraveni - rozhodujete se, že budete investovat do FVE? Budeme od Vás na úplném začátku potřebovat následující informace:

-Informace o spotřebě elektřiny za poslední rok, pro správný výpočet velikosti FVE a výši dotace.

-Informace o elektrospotřebičích a zařízení ve Vašem domě, případně plány na nákupy dalších, jako je tepelné čerpadlo, sauna, dobíjecí stanice pro elektromobil atd. 

- Odpověď na otázku, zda máte připraveny finance na úhradu elektrárny?


Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase cca 3 měsíců od spuštění tj. od připojení do distribuční sítě. Na dotaci máte nárok, pokud splníme všechny podmínky instalace. A právě o tuto část se staráme my. Zajistíme, že Vaše elektrárna a veškeré dokumenty budou perfektně zpracovány a instalace zhotovena tak, že na dotaci budete mít ,,zákonný nárok". Umíme v tom chodit, řešili jsme již stovky instalací, proto Vám můžeme garantovat nejen získání dotace, ale také v nejvyšší možné výši. Spolehněte se na nás. 


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kWp FV panelů, zachráníte až 59 stromů každý rok?! Učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi i Vy, společně za Zelenější Česko.. 


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY NA KLÍČ

Fotovoltaické elektrárny 8,1 kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou od 10,65kWh zapojená asymetricky do 3 fází.

Cena celkem FVE na klíč 475.000,-Kč.

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 225.000,- Kč.

Vaše konečná cena za tuto FVE od 250.000,-Kč.


Skvělé!   Teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE. Tak pojďme udělat další krok. Spojte se s námi. Obratem se Vám ozveme. 

Instalujeme v Moravskoslezském, Olomouckém, Jihomoravském a Zlínském kraji.

*Výše dotací jsou nyní nastaveny na max. polovinu vynaložených výdajů. Nejvýše je možné získat 205 000,-Kč. Pro Moravskoslezský kraj 225 000,- Kč. Přesnou výši podle aktuální dotace a cenu naleznete v naší cenové nabídcePotřebujete rovnou poradit ? Zavolejte nám na telefon 604 409 629 . Společně SI VYJASNÍME VŠECHNY OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE VAŠÍ NOVÉ FVE. Pro jednoduché dotazy využijte naše chatovací okno - bublina vpravo dole, většinou jsme on-line na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, kdy se Vám máme ozvat. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě


Otázky a odpovědi pro fotovoltaikuohledně instalace FVE, ceny i výše dotací nás prosím kontaktujte.

info@greenczech.cz     Tel: 604 409 629