Fotovoltaická elektrárna GCZ 9,9 kWp s akumulací do      baterie od 10,65kWp, zapojená asymetricky do 3 fází Vaše cena po odečtení dotace od 274.000,- Kč vč DPH

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 9 MWh.  

Fotovoltaická elektrárna GCZ 9

- Instalovaný výkon 9,9kWp

- Hybridní 3F asymetrický měnič nové generace

- Bateriové uložiště od 10,65kWh

- Předpokládaná roční výroba od 9MWh

- Předpokládaná úspora při max využití energie cca 75.000Kč/rok

- Celková cena: 499.000,- Kč vč. DPH.

- Cena po odečtení dotace od 274.000,- Kč vč. DPH.


Sestava je vhodná na všechny typy střech.

 

Nejvýkonnější fotovoltaická elektrárna, na kterou lze získat i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my.

Záruky

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 7-10 let na střídače
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci

FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU INDIVIDUÁLNÍ KALKULACI FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY NA KLÍČ:


DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. Co Vám Fotovoltaická elektrárna přinese? 


- Vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- Získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- Zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- Nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- Profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- Za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- Chováte se ekologicky, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- Máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- Jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

Umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny. Pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství a postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit. Našim cílem je zdravější a zelenější Česko.GALERIE Z INSTALACÍ

Pro ilustraci, zde předkládáme několik málo fotografií jak z každodenního fungování, tak i z našich instalací. Fotovoltaiku montujeme na všechny typy střech a všechny druhy krytin. Při naší práci používáme pouze certifikovaný upevňovací systém pro maximální bezpečnost instalovaných panelů. Veškeré úchytné komponenty jsou z nerezu a slitin hliníku. TOP kvalita je náš standard.


Akumulace energie

U naprosté většiny našich instalací se využívá pro ukládání vyrobené energie baterie, která je od října 2021 i podmínkou pro získání dotace. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou/uloženou energii obvykle spotřebováváte večer. Tato energie je také využitá pro zálohování při výpadku proudu z distribuční sítě. Množství této energie závisí na velikosti bateriového uložiště. Máme k dispozici špičkové technologie, které dokáží zajistit provoz Vašeho domu až na několik dnů.   BatteryBox od PYLONTECH  

V našich sestavách požíváme nejmodernější vysokonapěťové baterie LiFePo4 od společnosti PYLONTECH, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s špičkovým softwarem máte jistotu výkonu na desítky let. Naše baterie Vám umožní více jak 4000 nabíjecích cyklů. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak jednoduchým výpočtem zjistíte, že baterie by Vám měla vydržet pracovat více jak 17 let - náš odhad je ale více jak 22 let.
Špičkový výkon díky FV panelům 

nejmodernější technologie výroby a vysoká účinnost. Monokrystalické panely o výkonu od 450 Wp s černým rámem. Záruka 25let na 80% výkonu. Nyní dodáváme u každé nové elektrárny od GREENCZECH ENERGY. POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z

PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI NÁŠ PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK ABYSTE VĚDĚLI, CO MÁ KDO NA STAROSTI. Tak pojďme na to. 


VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. Samozřejmě nám můžete zavolat a to kdykoliv během dne i víkendu.

GREENCZECH - po obdržení vyplněného formuláře Vám brzy zavoláme a probereme základní detaily ohledně FVE, vyřešíme velikost elektrárny a projdeme technické možnosti pro instalaci. Můžete se zeptat na vše co Vás zajímá. Ochotně a trpělivě se Vám budeme věnovat.

GREENCZECH - do druhého dne zasíláme cenovou nabídku. Po dohodě Vám zavoláme znova, zda všemu rozumíte a zda máte o naše řešení zájem. Většinou ANO.

SPOLEČNĚ - v dohodnutém termínu proběhne obhlídka místa, kde se bude FVE instalovat - společně prohlédneme střechu, místo umístění FV měniče, rozvaděče, baterií, projdeme všechny detaily, nafotíme si co je třeba. Pokud je vše v pořádku a podmínky instalace jsou splněny tak společně podepisujeme smlouvu o dílo.

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plných mocí pro jednání s distributorem a NZÚ.

VY - první zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy

GREENCZECH - zahajujeme kroky k výstavbě FVE, bezodkladně podáváme žádost o připojení k distribuční soustavě, o všem Vás průběžně informujeme. Většinu času celé realizace zahrnuje administrace a zákonné lhůty pro všechna vyjádření.

GREENCZECH - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, samotná instalace FVE trvá jeden až tři dny. Instaluje se obvykle ve dvou termínech - zvlášť panely na střeše a zvlášť elektroinstalace.

GREENCZECH - zprovoznění a test funkčnosti FV systému. Testování v ostrovním režimu.

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč

GREENCZECH - revize celého systému, opět další přípravy podkladů a další lhůty. U distributora energie zajistíme výměnu stávajícího elektroměru za nový, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému víte, kolik jste vyrobené energie reálně spotřebovali.

VY - doplatek 3. zbývající části ceny FVE

GREENCZECH - bezodkladně zpracujeme a odesíláme žádost o dotaci. Veškeré podklady připravujeme a podáváme za Vás.

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se obvykle čeká 3 měsíce. Dotaci vyplácí Státní fond životního prostředí. 

MY - Zasíláme Vám veškeré potřebné dokumentace a předávací protokoly k plně funkční FVE.


Buďte připraveni - rozhodli jste se pro pořízení FVE ?? Předtím, než začneme společně řešit samotnou stavbu a realizaci, je potřeba zajistit následující:

- Účty za elektřinu za poslední rok, pro správný výpočet spotřeby a nastavení výše dotace

- Plnou moc k zastupování před úřady a vyřízení dotace. 

- Finance na úhradu celé elektrárny.


Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně po realizaci v čase cca 3 měsíců. Na dotaci máte nárok pokud splníte všechny podmínky instalace. A právě o tuto část se staráme my. Zajistíme, že je vše bude perfektně zpracováno a zhotoveno tak, abyste dotaci získali. Umíme v tom chodit, řešili jsme již desítky instalací, i proto Vám můžeme garantovat získání dotace v nejvyšší možné výši. 


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kW FV panelů, zachráníte až 59 stromů ?! Proto jsme učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi, společně za Zelenější Česko.. 


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY Fotovoltaické elektrárny 9,6kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou od 10,65kWh 

Cena celkem FVE na klíč od 499.000,-Kč.

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 225.000,-Kč.

Vaše konečná cena za tuto FVE od 274.000,- Kč.


Skvělé!   Teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE. 

Pojďme udělat další krok.

*Výše dotací jsou nyní nastaveny na max. polovinu vynaložených výdajů. Pro Moravskoslezský kraj 225 000,- Kč. Přesnou výši podle aktuální dotace a cenu naleznete v naší cenové nabídce.


Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na telefon +420 604 409 629. Pro jednoduché dotazy můžete využít naše chatovací okno - zelená bublina vpravo dole, většinou jsme on-line a na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, brzy se Vám ozveme. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě

Otázky a odpovědi pro fotovoltaiku


info@greenczech.cz   TEL: 604 409 629