Fotovoltaická elektrárna GCZ 9,6 kWp s akumulací do baterie 10,65kWh, zapojená do 3 fází

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 5 MWh  


Fotovoltaická elektrárna GCZ 9,6 kW, akumulace do baterie s kapacitou 10,65kWh - cena elektrárny 489.000,- Kč  Vaše cena s dotací 284.000,- Kč 

Nejoblíbenější fotovoltaická elektrárna našich zákazníků, na kterou lze získat i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

Záruky

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 10 let na střídače
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci
 


DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. Co Vám Fotovoltaická elektrárna přinese? 


- vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- chováte se ekologicky, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

- umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny, pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství, postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit, našim cílem je zdravější a zelenější Česko.Jak funguje akumulace energie u FVE ?

Pro získání dotace máme dvě možnosti jak vyrobenou elektřinu akumulovat. A to buď do baterií, nebo do ohřáté vody. Pro každou domácnost má význam jeden, ideálně ale oba z těchto způsobů ukládání energie. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou energii obvykle spotřebováváte večer. Co je výhodnější a pro koho, můžeme společně probrat po telefonu nebo nám napište.


BatteryBox - bateriové úložiště. V našich sestavách požíváme nejmodernější baterie LiFePo4, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s špičkovým softwarem mate jistotu výkonu na desítky let. Naše baterie Vám umožní okolo 8000 nabíjecích cyklů. Jeden nabíjecí cyklus je vybitá baterie na cca 90% a znovu nabitá na 100%. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak jednoduchým výpočtem zjistíte, že baterie by Vám měla vydržet pracovat více jak 22let - náš odhad je ale 25let. Věděli jste, že náš BatteryBox můžeme instalovat i na Vaši stávající fotovoltaickou elektrárnu ?? ...a máme pro Vás další skvělou zprávu v této souvislosti, chcete vědět o co jde, a vydělat tak během provozu další desetitisíce Kč.. ?? 

TEL: 775 129 093   -   EMAIL:  info@greenczech.cz 


 


PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI.
Tak pojďme na to...  POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z 

PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI. Tak pojďme na to... 
 

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. 

SPOLEČNĚ - schůzka u Vás, obhlídka místa, kde se bude instalovat - střecha, umístění FV měniče, rozvaděč  

VY - dodání veškerých podkladů pro přípravu nabídky  

MY - zaslání cenové nabídky, konzultace před podpisem smlouvy o dílo.  

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plné moci pro jednání s úřady.  

VY - zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy  

MY - žádost o připojení k distribuční soustavě  

MY - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, instalace trvá obvykle jeden den 

MY - zprovoznění a test funkčnosti FV systému  

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč   

MY - výměna stávajícího elektroměru za nový, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému můžete i vydělávat prodejem přebytečné energie. 

SPOLEČNĚ - Předání díla a veškeré potřebné dokumentace.  

MY - zpracujeme podání žádosti o dotaci, a dotaci za Vás vyřídíme.  

VY - doplatek zbývající části FVE, úhrada do 5 dnů od podání žádosti.  

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se čeká 2-3 měsíce (umíme pomoci s financemi)  Buďte připraveni - rozhodli jste se pro pořízení FVE ?? Předtím než začneme společně řešit samotnou stavbu a realizaci, je potřeba zajistit následující:


- účty za elektřinu za poslední 1rok, pro správný výpočet spotřeby a nastavení výše dotace

- plná moc k zastupování před úřady a vyřízení dotace, předáme si na naší schůzce. 

- máte vyřešeny a připraveny finance na úhradu celé elektrárny, nebo nabídneme financováním


Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase 1-3měsíců. Na dotaci máte nárok pokud splníte všechny podmínky instalace. A právě o tuhle část se staráme my. Zajistíme, že je vše perfektně zpracováno a zhotoveno tak, abyste dotaci získali. Umíme v tom chodit, řešili jsme již desítky instalací, proto Vám můžeme garantovat získání dotace v nejvyšší možné výši. 


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kW FV panelů, zachráníte až 59 stromů ?! Proto jsme učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi, společně za Zelenější Česko.. 


Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na tel 775 129 093.  Pro jednoduché dotazy můžete využít naše chatovací okno - zelená bublina vpravo dole, většinou jsme on-line a na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, brzy se Vám ozveme. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě

Otázky a odpovědi pro fotovoltaiku


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY Fotovoltaické elektrárny 9,24kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou 10,65kWh

Cena celkem FVE na klíč 489.000,-

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši 205.000,-

Vaše konečná cena za tuto FVE 284.000,- Kč


Skvělé...!!   teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE.. Tak pojďme udělat další krok..  Spojte se s námi. Brzy se Vám ozveme. 


POSLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY NA KLÍČ** ohledně financování FVE a přesných splátek nás prosím kontaktujte 

info@greenczech.cz   TEL:  775129093