Bateriové uložiště pro FOTOVOLTAIKU GREENCZECH

Společnost GREENCZECH ENERGY s.r.o. v sestavách fotovoltaických elektráren GCZ používá pro skladování energie špičkovou technologii bateriových uložišť značky Pylontech. Skladování energie do LiFePo4 baterií vám umožňuje ukládat energii vyrobenou fotovoltaickým zařízením a také garantuje nepřerušené napájení domu v případě výpadku elektrické sítě. Zde několik základních informací o této značce. 


SKVĚLÉ ŘEŠENÍ PRO ZVÝŠENÍ VÝKONU VAŠÍ STÁVAJÍCÍ FOTOVOLTAIKY. DODÁME DO VAŠÍ JIŽ INSTALOVANÉ ELEKTRÁRNY NEJMODERNĚJŠÍ BATERIE. NAVÍC SE ŠTĚDRÝM BONUSEM. VOLEJTE KDYKOLIV TEL:  774 129 093


O společnosti Pylontech

Pylontech je společnost se sídlem v Šanghaji, která působí na globálním trhu systémů pro skladování energie od roku 2013. Do konce roku 2019 společnost dodala na trh více než 1,5 GWh výkonu v bateriích do 50 zemí.

Ve svých továrnách Pylontech vytváří produkty zcela od základu - od katodového materiálu, lithiových článků, BMS a systémové integrace až po produkt pro koncového uživatele.

Tato značka nabízí produkty od 12 V DC do 1000 V DC, určené pro domácí i komerční použití.


Technologie bateriových uložišť Pylontech

Bateriové uložiště Pylontech jsou vyráběny technologií LiFePO - katoda je vyrobena ze sloučeniny lithia, železa, fosforu a kyslíku. Lithium-železo-fosfátová baterie je trvanlivější a bezpečnější variantou lithium-iontové baterie. Tato technologie kombinuje výhody vysoké účinnosti proudu a dlouhé životnosti. Baterie LiFePo mají vysokou hustotu energie, díky čemuž se vyznačují možností vysoké koncentrace energie. Zařízení Pylontech se zároveň vyznačují vysokou odolností proti samovybíjení. Velkou výhodou těchto článků je jejich životnost, která dosahuje několika tisíc cyklů nabíjení / vybíjení. Baterie LiFePO nejsou náchylné k "paměťovému efektu", jako jsou baterie Ni-Cd, Ni-MH nebo AGM, což má za následek "ztrátu" skutečné kapacity.


Bateriové uložiště  Pylontech v nabídce GREENCZECH ENERGY 

Nabídka společnosti GREENCZECH Energy zahrnuje skladování energie od společnosti Pylontech, a to jak pro domácí použití, tak pro malá komerční zařízení.


Bateriové uložiště FORCE H2

Force H2 je nejnovější verze vysokonapěťového úložiště energie. Modulární skladový systém Force H2 poskytuje konfigurace kapacity od 7,1 kWh do 14,21 kWh. Konstrukce umožňuje svisle připojit více zařízení a zvýšit tak úložnou kapacitu.

Výhody:

 • modulární konstrukce umožňující rozšíření
 • spolehlivost a účinnost
 • možnost rozšíření z kapacity 7-14 kWh
 • široký rozsah provozních teplot od -20 ° C do 60 °C
 • Standard IP55
 • 10letá záruka výrobce

Bateriové uložiště US2000 Phantom

US2000 od společnosti Pylontech je nejmodernější řada zařízení pro ukládání energie určených pro domácí i komerční použití. US2000 garantuje využití baterie s nejméně 6 000 plně nabíjecími cykly při zachování min. 90% kapacity. Jeden modul má kapacitu 2,4 kWh. Konstrukce umožňuje připojit více zařízení paralelně a zvýšit tak úložnou kapacitu v podstatě až do nekonečna.

Výhody:

 • technologie LiFePO4, velmi dlouhá životnost a maximální bezpečnost
 • moderní a kompaktní skříně, které zabírají málo místa
 • má systém na ochranu proti přebíjení, špičková účinnost při vysoké i nízké teplotě
 • režim automatického chlazení 
 • široký rozsah provozních teplot od -10 ° C do 50 °C
 • Bezpečnostní certifikát TüV CE UN38.3
 • 10letá záruka výrobcePylontech - certifikované skladování vyrobené energie

Pylontech byl prvním výrobcem bateriových uložišť, který od TÜV Rheinland obdržel certifikáty 2Pfg 2511 a VDE-AR-E 2510-50, čímž prošel nejpřísnějším certifikačním standardem na světě.

TÜV Rheinland testuje systémy skladování energie z hlediska jejich kvalifikace podle normy VDE i vlastní normy 2Pfg 2511. Oba certifikáty jsou považovány za nejvyšší komplexní standard na světě pro hodnocení systémů při skladování energie.

Norma VDE specifikuje přísné technické požadavky a zkušební podmínky pro systémy skladování energie z hlediska bezpečnosti systémů a baterií, správy energie, skladování, přepravy, instalace, provozu, údržby a ochrany životního prostředí.


MÁTE ZÁJEM O BATERIOVÉ ULOŽIŠTĚ ? SPOJTE SE S NÁMI