Fotovoltaická elektrárna GCZ 3,63 kWp s akumulací do baterie 4,8kWh, zapojená do 1 fáze

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 4MWh  


Fotovoltaická elektrárna GCZ 3,63 kWp, s akumulací do baterie o kapacitě 4,8kWh - cena elektrárny 231.900,- Kč  Vaše cena s dotací 116.900,- Kč 

Vyladěná elektrárna na kterou lze získat velmi zajímavou dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a podpisů se tak nemusíte o nic starat. Vše řešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

Záruky

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 10 let na střídač
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci


DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. 


 


Co Vám Fotovoltaická Elektrárna od GREENCZECH přinese ? 


- vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- chováte se ekologicky, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

- umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny, pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství, postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit, našim cílem je zdravější a zelenější Česko.Jak funguje akumulace energie u FVE ?

Pro získání dotace máme dvě možnosti, jak vyrobenou elektřinu akumulovat. A to buď do baterií, nebo do ohřáté vody. Pro každou domácnost má význam jeden, ideálně ale oba z těchto způsobů ukládání energie. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou energii obvykle spotřebováváte večer. Co je výhodnější a pro koho, můžeme společně probrat po telefonu, nebo si napište o náš e-book: 20 otázek a odpovědí, které chci znát, než si pořídím fotovoltaiku do rodinného domu.

ZÍSKEJTE E-BOOKBatteryBox - bateriové úložiště o různé kapacitě. V našich sestavách požíváme nejmodernější baterie LiFePo4, ktere se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci se špičkovým softwarem mate jistotu výkonu na desitky let. Naše baterie Vam umožní okolo 8000 nabíjecích cyklů. Jeden nabíjecí cyklus je vybitá baterie na cca 95% a znovu nabitá na 100%. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak jednoduchým výpočtem zjistíte, že baterie by Vám měla vydržet pracovat více jak 22let. Věděli jste že náš BatteryBox můžeme instalovat i na Vaši stávající fotovoltaickou elektrárnu ?? ...a máme pro Vás další skvělou zprávu v této souvislosti, chcete vědět o co jde a vydělat tak další desetitisíce Kč..?? Spojte se s nami.


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z 

PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI. Tak pojďme na to... 
 

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. 

SPOLEČNĚ - schůzka u Vás, obhlídka místa, kde se bude instalovat - střecha, umístění FV měniče, rozvaděč  

VY - dodání veškerých podkladů pro přípravu nabídky  

MY - zaslání cenové nabídky, konzultace před podpisem smlouvy o dílo.  

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plné moci pro jednání s úřady.  

VY - zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy  

MY - žádost o připojení k distribuční soustavě  

MY - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, instalace trvá obvykle jeden den 

MY - zprovoznění a test funkčnosti FV systému  

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč   

MY - výměna stávajícího elektroměru za nový, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému můžete i vydělávat prodejem přebytečné energie. 

SPOLEČNĚ - Předání díla a veškeré potřebné dokumentace.  

MY - zpracujeme podání žádosti o dotaci, a dotaci za Vás vyřídíme.  

VY - doplatek zbývající části FVE, úhrada do 5 dnů od podání žádosti.  

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se čeká 2-3 měsíce (umíme pomoci s financemi)  


Buďte připraveni - rozhodli jste se pro pořízení FVE ?? Předtím než začneme společně řešit samotnou stavbu a realizaci, tak je potřeba zajistit následující:


- účty za elektřinu za poslední 1rok, pro správný výpočet spotřeby a nastavení výše dotace

- plná moc k zastupování před úřady a vyřízení dotace, předáme si na naší schůzce. 

- máte vyřešeny a připraveny finance na úhradu celé elektrárny, nebo využijete naše financování


Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase 1-3měsíců. Na dotaci máte nárok pokud splníte všechny podmínky instalace. A právě o tuhle část se staráme my. Zajistíme, že je vše perfektně zpracováno a zhotoveno tak, abyste dotaci získali. Umíme v tom chodit, řešili jsme již desítky instalací, proto Vám můžeme garantovat získání dotace v nejvyšší možné výši. 


FVE NA SPLÁTKY, TAK ABY TO NEZATÍŽILO VÁŠ ROZPOČET. Potřebujete financovat Vaši FVE, tak se nám ozvěte, máme pro Vás připraveno řešení. Splátky nastavíme podle dohody a Vašich možností. Financování můžeme vyřešit z Vaší stávající hypotéky, nebo samostatným úvěrem. Vše nečekaně výhodně.

FVE umíme dodat i na splátky zvolte si na jak dlouho 3-5-7let s tím že, dotaci kterou obdržíte na Váš účet za 1-3 měsíce máte možnost použít na mimořádnou splátku. Tím si buď zkrátíte dobu splácení na polovinu, nebo snížíte splátky poměrně k zůstatku úvěru. *Výsledná splátka pak může být 3500,- /měs. na dobu 30měs, nebo 1950,- na dobu 60 měs.


*FV ELEKTRÁRNA JIŽ ZA 1950,-/MĚS. VÍTE ŽE VAŠE VYROBENÁ ELEKTŘINA VÁM NA TYTO SPLÁTKY MŮŽE I VYDĚLAT. ZAVOLEJTE NÁM A PROBEREME DETAILY TEL:  775 129 093


Vyplňte prosím formulář zájemce o Fotovoltaickou elektrárnu. Připravili jsme pro Vás podrobný formulář, abychom měli vše hezky pohromadě, na základě Vašich informací jsme schopni velmi efektivně navrhnout a realizovat Vaši Fotovoltaickou elektrárnu. Vše je důležité.


Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na tel 775 129 093 společně SI VYJASNÍME VŠECHNY OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE VAŠÍ NOVÉ FVE. pro jednoduché dotazy využijte naše chatovací okno - bublina vpravo dole, většinou jsme on-line na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, kdy se Vám máme ozvat. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě -  Otázky a odpovědi pro fotovoltaiku.. 


REKAPITULACE SESTAVY FVE 3,63kWp s akumulací do baterie o kapacitě 4,8kWh

Cena celkem FVE na klíč 231.900,-

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši 115.000,-

Vaše konečná cena za tuto FVE 116.900,- Kč


Skvělé...!!   teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE.. Tak pojďme udělat další krok..  Spojte se s námi. Brzy se Vám ozveme. 

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU A DALŠÍ PODROBNOSTI K INSTALACI FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY NA KLÍČ


* ohledně financování FVE a přesných splátek nás prosím kontaktujte