Dotace a legislativa pro obnovitelné zdroje energie 2021

Na tomto místě najdete ucelené informace týkající se dotací pro oblasti fotovoltaika, tepelné čerpadla, větrné elektrárny,  vše s platností pro rok 2020 a 2021 - průběžně budeme informace doplňovat. 

Dotace pro firmy 

Pro firmy jsou opět připraveny dotační programy pro obnovitelné zdroje energie, které zahrnují i instalace fotovoltaiky. Oproti předchozím výzvám bude podpora směřovat spíše na větší projekty. Možnosti zde jsou, je ale třeba velmi rychle jednat. Začněte proto s plánováním Vašeho projektu ještě dnes. Spojte se s námi. prodej@greenczech.cz

Pokud na dotaci nedosáhnete tak nezoufejte. Díky našim zkušenostem a zajímavým cenám se vyplatí investovat i bez dotací.. nevěříte..? Spojte se s námi a probereme kompletní ekonomiku investice do fotovoltaiky i ve Vaší společnosti..  Vše o datacích pro firmy již brzy..

Dotace pro domácnosti 

Domácnosti mají stejně tak jako v minulých letech připraven opět tučný balík na podporu instalaci energetických systému jako je fotovotaika, tepelné čerpadla, větrné elektrárny.. 

Nová zelená úsporám - podpora pro fotovoltaiku rozdělená podle území a velikosti systému. Celkem 6 velikostí nejnižší dotace 0-60tis  nejvyšší dotace může být až do výše 170 000Kč pouze pro MS kraj a Ústecko.. Ostatní kraje max do 155 000 Kč. 

Vše o datacích pro domácnosti již brzy.. GREENCZECH ENERGY s.r.o. 

Pavel Fiurášek: obchod, marketing, dotace, jednatel  TEL: 775 129 093  Email: prodej@greenczech.cz