Fotovoltaická elektrárna GCZ 5,4 kWp s akumulací do baterie 10,65 kWh asymetricky zapojená do 3 fází 

Tato sestava je ideálním řešením pro rodinné domy s roční spotřebou elektrické energie od 4 MWh. 

Fotovoltaická elektrárna GCZ-5

- Instalovaný výkon 5,4kWp 

- Hybridní 3F asymetrický měnič nové generace 

- Bateriové uložiště 10,65 kWh 

- Předpokládaná roční výroba od 5MWh

- Předpokládaná úspora při max využití energie cca 40.000Kč/rok  

- Celková cena: 399.000,- Kč vč. DPH. 

- Cena po odečtení dotace od 178.400,- Kč vč. DPH

Sestava je vhodná na všechny typy střechy


Co je součástí dodávky FVE na klíč

Kompletní dodávka FV elektrárny.

Energetická a technická studie objektu.

Administrace celého projektu.

Instalace, revize, připojení k distribuční síti.

Vyřízení dotace.

Poskytujeme TOP záruky

25 let záruka na výkon FV panelů.

12-20 let na mechanické části FV panelů.

7-10 let na střídače.

10 let na baterie.

2 roky na instalaci.


CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA KLÍČ

(Nezapomeňte, prosím, vyplnit Vaše jméno, email a telefon).


VÝKUP VYROBENÉ ELEKTŘINY

Zajistíme výkup vyrobené elektřiny či přebytků za transparentní velkoobchodní ceny. Výkup není podmíněn změnou dodavatele.STANDARDEM NAŠICH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI. ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. GALERIE Z INSTALACÍ

Pro ilustraci zde předkládáme několik málo fotografií z našich instalací. Fotovoltaiku instalujeme na téměř všechny typy střech a všechny druhy krytin. Při naší práci používáme pouze certifikovaný upevňovací systém pro maximální bezpečnost instalovaných panelů. Veškeré úchytné komponenty jsou z nerezu a slitin hliníku. TOP kvalita je náš standard.  Přínosy fotovoltaické elektrárny od GREENCZECH ENERGY:

- Vyrábíte si elektřinu v množství dle vlastní potřeby.

- Významnou část investice Vám pokryje dotace.

- Zvýší se finanční hodnota Vaší nemovitosti.

- Směřujete k energetické nezávislosti.

- Profesionální instalace, servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- FVE vyrábí elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- Výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- Možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodný nákup další elektřiny.

- Zajištění revizí.

- Možnost využití konzultačního servisu.Akumulace energie u FVE ?

U naprosté většiny našich instalací se využívá pro ukládání vyrobené energie baterie, která je dnes podmínkou pro získání dotace. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou/uloženou energii obvykle spotřebováváte večer. Množství této energie závisí na velikosti bateriového uložiště. Máme k dispozici špičkové technologie, které dokáží zajistit provoz Vašeho domu až na několik dnů.


BatteryBox - bateriové úložiště o různé kapacitě. V sestavách GCZ používáme nejmodernější LiFePo4 baterie, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s nejnovějším softwarem máte jistotu výkonu na desítky let. Tyto špičkové baterie zvládají až 6000 nabíjecích cyklů. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak baterie vydrží pracovat více než 20 let. BatteryBox lze navíc velmi efektivně nastavovat a monitorovat s ohledem na Vaši Chytrou domácnost.  Více o bateriích Věděli jste, že BatteryBox od GREENCZECH můžeme instalovat i na Vaši již dříve postavenou fotovoltaickou elektrárnu ?? Dokážeme tak velmi efektivně zvýšit účinnost Vaší stávající výroby. 


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z

PROTO ABYCHOM DOTÁHLI NÁŠ PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK, ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI. Tak pojďme na to...  


VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce. Brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. Samozřejmě nám můžete kdykoliv zavolat. 

GREENCZECH - po obdržení vyplněného formuláře Vám brzy zavoláme a probereme základní detaily ohledně FVE. Vyřešíme velikost elektrárny a projdeme technické možnosti pro instalaci. Můžete se zeptat na vše, co Vás zajímá. Ochotně a trpělivě se Vám budeme věnovat.

GREENCZECH - do druhého dne zasíláme cenovou nabídku. Po dohodě Vám zavoláme znovu, zda všemu rozumíte a zda máte o naše řešení zájem. Většinou ANO.

SPOLEČNĚ - v dohodnutém termínu proběhne obhlídka místa, kde se bude FVE instalovat - společně prohlédneme střechu, místo umístění FV měniče, rozvaděče, baterií, projdeme všechny detaily, nafotíme si, co je třeba. Pokud je vše v pořádku a podmínky instalace jsou splněny, tak společně podepisujeme smlouvu o dílo.

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plných mocí pro jednání s distributorem a NZÚ.

VY - první zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy.

GREENCZECH - zahajujeme kroky k výstavbě FVE. Bezodkladně podáváme žádost o připojení k distribuční soustavě, o všem Vás průběžně informujeme. Většinu času celé realizace zahrnuje administrace a zákonné lhůty pro všechna vyjádření.

GREENCZECH - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, samotná instalace FVE trvá jeden až tři dny. Instaluje se obvykle ve dvou termínech - zvlášť panely na střeše a zvlášť elektroinstalace.

GREENCZECH - zprovoznění a test funkčnosti FV systému. Testování v tzv. ostrovním režimu.

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč

GREENCZECH - revize celého systému, opět další přípravy podkladů a další lhůty. U distributora energie zajistíme výměnu stávajícího elektroměru za nový, nutný pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému víte, kolik jste vyrobené energie reálně dodali do distribuční sítě.

VY - doplatek 3. zbývající části ceny FVE.

GREENCZECH - bezodkladně zpracujeme a odesíláme žádost o dotaci. Veškeré podklady připravujeme a podáváme za Vás.

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se obvykle čeká 3 měsíce. Dotaci vyplácí Státní fond životního prostředí. 

MY - Zasíláme Vám veškerou potřebnou dokumentaci a předávací protokoly k plně funkční FVE.


Dokonalý monitoring výroby FVE díky SEMS portálu

V ceně každé naší elektrárny získáte špičkovou aplikaci SEMS pro on-line sledování výroby elektřiny. Bezplatně po celou dobu provozu. Detailní a pokročilá data o výrobě Vaší FVE pro PC i iOS. Samozřejmostí je i aplikace do mobilu. Kdekoliv na světě tak vidíte, kolik zrovna energie vyrábíte. Vše naprosto přehledné a v českém jazyce. 


Špičkový výkon díky moderním FV panelům

Na všem záleží. Vždy pro Vás pečlivě vybíráme jen ty nejlepší panely. Nejmodernější technologie výroby a vysoká účinnost. Monokrystalické panely o výkonu od 450 Wp, technologie HC s černým rámem. Záruka 25 let na 80% výkonu. Nyní dodáváme u každé nové elektrárny.Buďte připraveni - právě se rozhodujete, že budete investovat do Fotovoltaické elektrárny? Budeme od Vás na úplném začátku potřebovat následující informace:

Odpověď na otázku, zda máte připraveny finance na úhradu elektrárny.

Info o spotřebě elektřiny za poslední rok pro správný výpočet velikosti FVE a nastavení výše dotace.

Info o elektrospotřebičích a zařízeních ve Vašem domě,  případně plány na nákupy dalších, např. tepelné čerpadlo, sauna, dobíjecí stanice pro elektromobil a info o detailech Vaší střechy.


Pozn. FVE je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase cca 3 měsíců od spuštění tj. od připojení do distribuční sítě. Na dotaci máte nárok, pokud splníme všechny podmínky instalace. A právě o tuto část se staráme MY. Zajistíme, že Vaše elektrárna a veškeré dokumenty budou perfektně zpracovány a instalace zhotovena tak, že na dotaci budete mít ,,zákonný nárok". Umíme v tom chodit, řešili jsme již stovky instalací, proto Vám můžeme garantovat nejen získání dotace, ale také její nejvyšší možnou výši. Spolehněte se na nás. 


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY NA KLÍČ:

Fotovoltaické elektrárny 5,4 kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou 10,65 kWh zapojená asymetricky do 3 fází.

Cena celkem FVE na klíč 399.000,- vč. DPH.

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 220.600,- Kč.

Vaše konečná cena za tuto FVE od 178.400,- Kč vč. DPH.Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na telefonní číslo 770 150 152. Společně SI VYJASNÍME VŠECHNY OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE VAŠÍ NOVÉ FVE. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě.


Otázky a odpovědi pro fotovoltaikuinfo@greenczech.cz     Tel:  770 150 152