Fotovoltaická elektrárna GCZ 5,28 kWp s akumulací do baterie 10,65kWh, asymetricky zapojená do 3 fází

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 5 MWh  


Fotovoltaická elektrárna GCZ 5,28 kW, akumulace do baterie s kapacitou 10,65kWh - cena elektrárny 346.000,- Kč  Vaše cena s dotací 176.000,- Kč 

Nejoblíbenější fotovoltaická elektrárna našich zákazníků, na kterou lze získat i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

TOP Záruka

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 10 let na střídače
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci

DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. 

Co Vám Fotovoltaická elektrárna od GREENCZECH přinese? 


- vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- chováte se ekologicky, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

- umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny, pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství, postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit, našim cílem je zdravější a zelenější Česko.Jak funguje akumulace energie u FVE ?

Pro získání dotace máme dvě možnosti jak vyrobenou elektřinu akumulovat. A to buď do baterií, nebo do ohřáté vody. Pro každou domácnost má význam jeden, ideálně ale oba z těchto způsobů ukládání energie. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou energii obvykle spotřebováváte večer. Co je výhodnější a pro koho, můžeme společně probrat po telefonu, nebo si napište o náš e-book: 20 otázek a odpovědí, které chci znát, než si pořídím fotovoltaiku do rodinného domu.ZÍSKEJTE E-BOOK 


BatteryBox - bateriové úložiště o různé kapacitě. V sestavách GCZ požíváme nejmodernější LiFePo4 baterie, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s nejnovějším softwarem mate jistotu výkonu na desítky let. Tyto špičkové baterie zvládají okolo 8000 nabíjecích cyklů. Přičemž jeden nabíjecí cyklus je vybitá baterie na cca 90% a znovu nabitá na 100%. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak jednoduchým výpočtem zjistíte, že baterie vydrží pracovat více jak 22let - náš odhad je ale +25let. BatteryBox lze navíc velmi efektivně nastavovat a monitorovat s ohledem na Vaši Chytrou domácnost. 


Věděli jste, že BatteryBox od GREENCZECH můžeme instalovat i na Vaši již postavenou fotovoltaickou elektrárnu ?? Dokážeme tak velmi efektivně zvýšit účinnost Vaší stávající výroby. Máte zájem o toto řešení ? Spojte se s námi. 


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z 

PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK, ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI. Tak pojďme na to... 

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE.

SPOLEČNĚ - schůzka u Vás, obhlídka místa, kde se bude instalovat - střecha, umístění FV měniče, rozvaděč

VY - dodání veškerých podkladů pro přípravu nabídky

GREENCZ - zaslání cenové nabídky, konzultace před podpisem smlouvy o dílo.

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plné moci pro jednání s úřady.

VY - zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy

GREENCZ - žádost o připojení k distribuční soustavě

GREENCZ - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, instalace trvá obvykle jeden den

GREENCZ - zprovoznění a test funkčnosti FV systému

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč

GREENCZ - výměna stávajícího elektroměru za nový, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému můžete i vydělávat prodejem přebytečné energie.

SPOLEČNĚ - Předání díla a veškeré potřebné dokumentace.

GREENCZ - zpracujeme podání žádosti o dotaci, a dotaci za Vás vyřídíme.

VY - doplatek zbývající části FVE, úhrada do 5 dnů od podání žádosti.

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se čeká 2-3 měsíce (umíme pomoci s financemi)  


Buďte připraveni - rozhodli jste se pro pořízení FVE ?? Předtím, než začneme společně řešit samotnou stavbu a realizaci, je potřeba zajistit následující:


- účty za elektřinu za poslední 1rok, pro správný výpočet spotřeby a nastavení výše dotace

- plná moc k zastupování před úřady a vyřízení dotace, předáme si na naší schůzce. 

- máte vyřešeny a připraveny finance na úhradu celé elektrárny, nebo nabídneme financováním


Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase 1-3měsíců. Na dotaci máte nárok pokud splníte všechny podmínky instalace. A právě o tuhle část se staráme my. Zajistíme, že je vše perfektně zpracováno a zhotoveno tak, že dotaci získáte. Umíme v tom chodit, řešili jsme již desítky instalací, proto Vám můžeme garantovat získání dotace v nejvyšší možné výši. Řešíme financování.


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kW FV panelů, zachráníte až 59 stromů každý rok?! Proto jsme učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi, společně za Zelenější Česko.. FVE NA SPLÁTKY s GREENCZECH VÝHODNĚJI NEŽ HOTOVOST!! ŽE TOMU NEVĚŘÍTE ?? SPOJTE se s NÁMI.. 

VŽDY TAK ABY TO NEZATÍŽILO VÁŠ ROZPOČET - pomůžeme s financováním Vaší FVE, ozvěte se ještě dnes. Úhrady je nejvýhodnější řešit z Vaší stávající hypotéky, případně samostatným úvěrem. 


FV ELEKTRÁRNA JIŽ ZA 800,-/MĚS. VÍTE, ŽE VAŠE VYROBENÁ ELEKTŘINA VÁM NA TYTO SPLÁTKY VYDĚLÁ? A DOKONCE VÁM NĚJAKÉ PENÍZE ZBUDOU I NA JINÉ RADOSTI. ZAVOLEJTE A PROBEREME DETAILY TEL:  775 129 093


Vyplňte prosím formulář zájemce o Fotovoltaickou elektrárnu. Připravili jsme pro Vás podrobný formulář, abychom měli vše hezky pohromadě, na základě Vašich informací jsme schopni velmi efektivně navrhnout a realizovat Vaši Fotovoltaickou elektrárnu. Vše je důležité.


Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na tel 775 129 093 společně SI VYJASNÍME VŠECHNY OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE VAŠÍ NOVÉ FVE. pro jednoduché dotazy využijte naše chatovací okno - bublina vpravo dole, většinou jsme on-line na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, kdy se Vám máme ozvat. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě


Otázky a odpovědi pro fotovoltaikuREKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY Fotovoltaické elektrárny 5,28kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou 10,65kWh

Cena celkem FVE na klíč 346.000,-

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši 170.000,-

Vaše konečná cena za tuto FVE 176.000,- Kč


Skvělé...!!   teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE.. Tak pojďme udělat další krok..  Spojte se s námi. Brzy se Vám ozveme. CHCI POSLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA KLÍČ** ohledně financování FVE a přesných splátek nás prosím kontaktujte 

info@greenczech.cz     Tel:  775 129 093