Reference GREENCZECH.CZ

Snažíme se každý den dělat svou práci opravdu poctivě. Proto Vás, po úspěšně dokončené instalaci a vyplacené dotaci, zdvořile požádáme o zpětnou referenci. Jsme vždy upřímně vděčni za každá dobrá slova, neboť i toto je našim velkým impulsem neustále zlepšovat kvalitu našich služeb. Děkujeme Vám.   

Josef F.

Brno

  ,,I když ve skluzu, tak technické provedení montáže panelů na střechu bylo provedeno ve vzorné kvalitě. Elektroinstalace byla provedena dle mých požadavků a nemám žádné výhrady."

Jan Z.

Čebín

,,Zákaznická podpora je velmi ochotná a vždy k dispozici. Technici reagují na aktuální požadavky distributora, dotační specialistka se detailně orientuje v programu NZÚ"  

Jakub S.

Havířov

,,Doporučuji, byl jsem spokojen s rychlým, vstřícným jednáním a nízkou cenou díla. Pochvala patří i zákaznické podpoře. Děkuji a přeji hodně realizací." 

 Helena K. 

OV - Šenov

,,V lednu jsme podepsali smlouvu. Panely jsme měli na střeše do 3 měsíců. Konec dobrý všechno dobré. V říjnu jsme měli napojeno bez baterek a v listopadu máme konečně hotovo. Jsme spokojeni.."

Tomáš P.

Dolní Lutyně

 ,,Časový průběh realizace FV elektrárny na našem domě nebyl zcela ideální, ale vše se podařilo firmě zdárně dokončit. Chápu nynější problémy s materiálem, lidmi, cenami všeho co je kolem nás a proto jsem byl trpělivý. Snažím se na vše dívat z lepší stránky. Neměl jsem obavy, že by firma za zaplacené zálohy neudělal co slíbila.  Jsem se vším spokojený a vše funguje jak má. Všechno je hezky udělané a i na pohled to dobře vypadá. Vše je zarovnané, lícuje, kabely jsou v chráničkách a jsou hezky srovnané a zapojené atd. Dle mého názoru bylo zpočátku slabé místo v komunikaci. Ke konci realizace se ovšem komunikace výrazně zlepšila. Volali, posílali emaily a komunikovali. Nejvíce si cením pomoci paní Dvořákové, která mi pomohla s vygenerováním kódu pro žádost o dotace. V tom jsem se ztratil. Byla milá, trpělivá a ochotná.  Děkuji za vše a přeji mnoho zdaru, trpělivosti s některými zákazníky a mnoho zdárně vybudovaných FV elektráren a hlavně spokojené zákazníky.  

Jirka J.

Trojanovice

Na jaře 2021 jsem vybral tuto firmu, aby mi pro 40 let starý dům s rovnou střechou nainstalovali FVE, tepelné čerpadlo a decentrální rekuperaci (řízené větrání). Ze čtyř firem byli jediní ochotní diskutovat o parametrech, umístění jednotlivých zařízení a vůbec celkovém řešení. Měl jsem tehdy půl roku novou střechu, "folie" s 10 letou zárukou - a tato firma byla jediná ochotná vykomunikovat sami s dodavatelem střechy vše, aby tento napsal písemné prohlášení, že instalaci FVE schvaluje a nebude mít na záruku střechy vliv. Rovněž během instalace byli velice flexibilní. Vnitřní jednotku (dvoumetrovou "lednici") tepelného čerpadla dostali i za cenu demontáže krycích plechů do sklepa místo původního kotle (konkurence řekla, že to nejde, že musí být v garáži a že si zvykneme opatrně parkovat "na štorc"), kabely ze střechy protáhli nepoužívaným komínem (kdy hodinu vyměřovali, kde přesně vrtat, aby netrefili omylem komín ke krbu). Byli fakt důkladní a práce odsýpala. Po pár měsících provozu čerpadla bylo jasné, že spotřeba domu znatelně stoupne, a tudíž by se mohlo žádat o dotaci na výkonnější fotovoltaiku než jen 5,4 kWp. Odložili jsme tedy žádost NZÚ, upravili smlouvy a navýšili výkon FVE na maximum 9,6 kWp. Firma vše včetně opakování kolečka s ČEZ zařídila. Známému konkurenční firma řekla, že za navýšení kapacity chtějí "administrativní poplatek" 80.000 Kč. GreenCzech po mě nechtěl nic. Rekuperaci mi nakonec řešila jiná firma, která měla pro mě lepší technické řešení (AirUnit.cz). Žádost na dotace NZÚ mi ale poskládala paní Dvořáková z GreenCzech. Brilantní paní. Za pár týdnů byly peníze na účtě. Vím, že v recenzích i na diskusních fórech je nemálo nespokojených zákazníků. Ale já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Situace je složitá pro všechny dodavatele takřka čehokoli - kolega na novou Škodovku čeká už rok a půl a pořád nic. Taky jsem si na některé věci musel počkat, ale vše co firma GreenCzech slíbila, nakonec splnila.

Petr V.

Horní Suchá

,,Po problémech s nedostatkem střídačů a baterií i schopných el. specialistů je radost dívat se, jak se baterie po většinu roku nabíjí na 100%. Takže kromě delšího termínu dokončení jsem určitě spokojen."

Ivo V.

Ostrava

,,Firma nám vyřídila dotace, dokonce vyšší než jsme očekávali. Od 16.10.2022 FVE běží perfektně a jsem překvapen výrobou el.energie. Pokud firma ještě zapracuje na lepší komunikaci, bude patřit mezi ty nejlepší. "

Zdeněk D.

Hukovice

,,Koukal jsem na recenze, chvíli jsem se bál, ale ve finále jsem velmi SPOKOJENÝ. Zvládli to na jedničku. Jezdili k nám i o víkendu." S FVE fungujeme cca dva měsíce, je to velmi PŘÍJEMNÝ POCIT, mít takovou věc na střeše."

Dušan R.

Budišovice

,,Elektrárnu jsme objednali na podzim 2021 aniž bychom tušili co nastane v roce 2022. Firma se vyznamenala jak dokázala vyřešit specifický požadavek na jejich umístění. Všem v dnešní složité době přeji, aby se obrnili trpělivostí. Stojí to za to."

Petr D.

Ostrava

Marek H.

Brno

Vlastimil K.

Zlín

Petr H.

Olomouc

Jiří R.

Rožnov p.Radhoštěm

Co umíme

Bateriové uložiště jakékoliv kapacity 

Individuální přístup při instalaci panelů

Dobíjecí stanice pro elektromobily 

Špičkově hodnocené komponenty