Reference GREENCZECH.CZ

Snažíme se každý den dělat svou práci opravdu poctivě. Proto Vás, po úspěšně dokončené instalaci a vyplacené dotaci, zdvořile požádáme o zpětnou referenci. Jsme vždy upřímně vděčni za každá dobrá slova, neboť i toto je našim velkým impulsem neustále zlepšovat kvalitu našich služeb. Děkujeme Vám.   

Josef F.

Brno

  ,,I když ve skluzu, tak technické provedení montáže panelů na střechu bylo provedeno ve vzorné kvalitě. Elektroinstalace byla provedena dle mých požadavků a nemám žádné výhrady."

Jan Z.

Čebín

,,Zákaznická podpora je velmi ochotná a vždy k dispozici. Technici reagují na aktuální požadavky distributora, dotační specialistka se detailně orientuje v programu NZÚ"  

Jakub S.

Havířov

,,Doporučuji, byl jsem spokojen s rychlým, vstřícným jednáním a nízkou cenou díla. Pochvala patří i zákaznické podpoře. Děkuji a přeji hodně realizací." 

 Helena K. 

OV - Šenov

,,V lednu jsme podepsali smlouvu. Panely jsme měli na střeše do 3 měsíců. Konec dobrý všechno dobré. V říjnu jsme měli napojeno bez baterek a v listopadu máme konečně hotovo. Jsme spokojeni.."

Tomáš P.

Dolní Lutyně

 ,,Děkuji za vše a přeji mnoho zdaru, trpělivosti s některými zákazníky a mnoho zdárně vybudovaných FV elektráren a hlavně spokojené zákazníky." 

Petr V.

Horní Suchá

,,Po problémech s nedostatkem střídačů a baterií i schopných el. specialistů je radost dívat se, jak se baterie po většinu roku nabíjí na 100%. Takže kromě dlouhého termínu dokončení jsem konečně spokojen."

Ivo V.

Ostrava

,,Firma nám vyřídila dotace, dokonce vyšší než jsme očekávali. Od 16.10.2022 FVE běží perfektně a jsem překvapen výrobou el.energie. Pokud firma ještě zapracuje na lepší komunikaci, bude patřit mezi ty nejlepší. "

Zdeněk D.

Hukovice

,,Koukal jsem na recenze, chvíli jsem se bál, ale ve finále jsem velmi SPOKOJENÝ. Zvládli to na jedničku. Jezdili k nám i o víkendu." S FVE fungujeme cca dva měsíce, je to velmi PŘÍJEMNÝ POCIT, mít takovou věc na střeše."

Dušan R.

Budišovice

,,Elektrárnu jsme objednali na podzim 2021 aniž bychom tušili co nastane v roce 2022. Firma se vyznamenala jak dokázala vyřešit specifický požadavek na jejich umístění. Všem v dnešní složité době přeji, aby se obrnili trpělivostí. Stojí to za to."

Petr D.

Ostrava

Marek H.

Brno

Jana D.

Vratimov

Vlastimil K.

Zlín

Petr H.

Olomouc

Jiří R.

Rožnov p.Radhoštěm

Co umíme

Bateriové uložiště jakékoliv kapacity 

Individuální přístup při instalaci panelů

Dobíjecí stanice pro elektromobily 

Špičkově hodnocené komponenty