Fotovoltaická elektrárna GCZ 6,3 kWp s akumulací do baterie 10,65 kWh, asymetricky zapojená do 3 fází 

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 5 MWh.  

                                   Fotovoltaická elektrárna GCZ-6

- Instalovaný výkon 6,3kWp

- Hybridní 3F asymetrický měnič nové generace

- Bateriové uložiště od 10,65 kWh

- Předpokládaná roční výroba více jak 6MWh

- Předpokládaná úspora při max využití energie cca 36.000Kč/rok

- Celková cena: 345.000,- Kč vč. DPH.

- Cena po odečtení dotace od 169.000,- Kč vč. DPH.

Sestava je vhodná na všechny typy střech.Fotovoltaická elektrárna na kterou lze získat zároveň i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

TOP Záruka

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 10 let na mechanické části FV panelů
  • 5 let na střídače
  • 7 let na baterie
  • 2 roky na instalaci

CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA KLÍČ

(Nezapomeňte, prosím, vyplnit Vaše jméno, email a telefon). 


VÝKUP VYROBENÉ ELEKTŘINY

Zajistíme pro Vás výkup vyrobenné elektřiny či přebytků z výroby za transparentní velkoobchodní ceny. Tento výkup není podmíněn změnou Vašeho dodavatele elektřiny.DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. 


GALERIE Z INSTALACÍ

Pro ilustraci zde předkládáme několik fotografií z našich instalací. Fotovoltaiku montujeme na všechny typy střech a téměř všechny druhy krytin. Při naší práci používáme pouze certifikovaný upevňovací systém pro maximální bezpečnost instalovaných panelů. Veškeré úchytné komponenty jsou z nerezu a slitin hliníku. TOP kvalita je náš standard. Instalace realizujeme na území celé Moravy.


Co Vám Fotovoltaická elektrárna od GREENCZECH přinese? 

- Vyrábíte si vlastní elektřinu v množství dle vlastní potřeby.

- Získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- Zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- Nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- Profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- Za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- Chováte se ekologicky, pomáháte přírodě, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- Máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- Jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

Umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice (WallBoxy) a parkoviště pro elektromobily (CarPorty), pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství, postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit, cílem naši práce je Vaše spokojenost a také zdravější a zelenější Česko.


Akumulace energie u FVE

U naprosté většiny našich instalací se využívá pro ukládání vyrobené energie baterie, která je podmínkou pro získání dotace. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou energii obvykle spotřebováváte večer. Množství této energie závisí na velikosti bateriového uložiště. Máme k dispozici špičkové technologie, které dokáží zajistit provoz Vašeho domu i na několik dnů.  

BatteryBox - bateriové úložiště o různé kapacitě. V sestavách GCZ požíváme nejmodernější LiFePo4 baterie, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s nejnovějším softwarem mate jistotu výkonu na desítky let. Tyto špičkové baterie zvládají až 6000 nabíjecích cyklů. Za běžných podmínek a při správném nastavení, tak baterie vydrží pracovat více jak 20let. BatteryBox lze na základě integrvaného BMS velmi efektivně nastavovat a monitorovat s ohledem na Vaši Chytrou domácnost.  Více o bateriích 


Věděli jste, že BatteryBox od GREENCZECH můžeme instalovat i na Vaši již dříve postavenou fotovoltaickou elektrárnu ?? Dokážeme tak velmi efektivně zvýšit účinnost Vaší stávající výroby.


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z 

PRO TO, ABYCHOM DOTÁHLI NÁŠ PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE FVE. ROZDĚLENO TAK, ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI. Pojďme se na to podívat podrobně...

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce. Brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. Samozřejmě nám můžete kdykoliv zavolat.

GREENCZECH - po obdržení vyplněného formuláře Vám brzy zavoláme a probereme základní detaily ohledně FVE. Vyřešíme velikost elektrárny a projdeme technické možnosti pro instalaci. Můžete se zeptat na vše, co Vás zajímá. Ochotně a trpělivě se Vám budeme věnovat.

GREENCZECH - do druhého dne zasíláme cenovou nabídku. Po dohodě Vám zavoláme znovu, zda všemu rozumíte a zda máte o naše řešení zájem. Většinou ANO.

SPOLEČNĚ - v dohodnutém termínu proběhne obhlídka místa, kde se bude FVE instalovat - společně prohlédneme střechu, místo umístění FV měniče, rozvaděče, baterií, projdeme všechny detaily, nafotíme si, co je třeba. Pokud je vše v pořádku a podmínky instalace jsou splněny, tak společně podepisujeme smlouvu o dílo.

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plných mocí pro jednání s distributorem a NZÚ.

VY - první zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy.

GREENCZECH - zahajujeme kroky k výstavbě FVE. Bezodkladně podáváme žádost o připojení k distribuční soustavě, o všem Vás průběžně informujeme. Většinu času celé realizace zahrnuje administrace a zákonné lhůty pro všechna vyjádření.

GREENCZECH - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, samotná instalace FVE trvá jeden až tři dny. Instaluje se obvykle ve dvou termínech - zvlášť panely na střeše a zvlášť elektroinstalace.

GREENCZECH - zprovoznění a test funkčnosti FV systému. Testování v tzv. ostrovním režimu.

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč

GREENCZECH - revize celého systému, opět další přípravy podkladů a další lhůty. U distributora energie zajistíme výměnu stávajícího elektroměru za nový, nutný pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému víte, kolik jste vyrobené energie reálně dodali do distribuční sítě.

VY - doplatek 3. zbývající části ceny FVE.

GREENCZECH - bezodkladně zpracujeme a odesíláme žádost o dotaci. Veškeré podklady připravujeme a podáváme za Vás.

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se obvykle čeká 3 měsíce. Dotaci vyplácí Státní fond životního prostředí.

MY - Zasíláme Vám veškerou potřebnou dokumentaci a předávací protokoly k plně funkční FVE.


Dokonalý monitoring výroby FVE díky SEMS portalu


V ceně každé naší elektrárny získáte špičkovou aplikaci SEMS pro on-line sledování výroby elektřiny. Bezplatně po celou dobu provozu. Detailní a pokročilá data o výrobě Vaší FVE pro PC i iOS. Samozřejmostí je i aplikace do mobilu. Kdekoliv na světě tak vidíte, kolik zrovna energie vyrábíte. Vše naprosto přehledné a v českém jazyce.


Špičkový výkon díky FV panelům 

Na všem záleží. Vždy pro Vás pečlivě vybíráme jen ty nejlepší panely. Nejmodernější technologie výroby a vysoká účinnost. Monokrystalické panely o výkonu od 450 Wp, technologie HC s černým rámem. Záruka 25 let na 80% výkonu. Nyní dodáváme u každé nové elektrárny.   


Buďte připraveni - rozhodujete se, že budete investovat do FVE? Budeme od Vás na úplném začátku potřebovat následující informace:

Odpověď na otázku, zda máte připraveny finance na úhradu elektrárny.

Info o spotřebě elektřiny za poslední rok pro správný výpočet velikosti FVE a nastavení výše dotace.

Info o elektrospotřebičích a zařízeních ve Vašem domě, případně plány na nákupy dalších, např. tepelné čerpadlo, sauna, dobíjecí stanice pro elektromobil a info o detailech Vaší střechy.


Pozn. FVE je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase cca 2 měsíců od spuštění tj. od připojení do distribuční sítě. Na dotaci máte nárok, pokud splníme všechny podmínky instalace. A právě o tuto část se staráme MY. Zajistíme, že Vaše elektrárna a veškeré dokumenty budou perfektně zpracovány a instalace zhotovena tak, že na dotaci budete mít ,,zákonný nárok". Umíme v tom chodit, řešili jsme již stovky instalací, proto Vám můžeme garantovat nejen získání dotace, ale také její nejvyšší možnou výši. Spolehněte se na nás. 


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kWp FV panelů, zachráníte až 59 stromů každý rok?! Učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi i Vy, společně za Zelenější Česko.. 


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY NA KLÍČ

Fotovoltaické elektrárny 6,3 kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou od 10,65 kWh zapojená asymetricky 

do 3 fází.

Cena celkem FVE na klíč 345.000,- Kč.

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 176.000,- Kč.

Vaše konečná cena za tuto FVE od 169.000,- Kč vč DPH

Skvělé...!!   Teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE. Tak pojďme udělat další krok.  Spojte se s námi. Obratem se Vám ozveme. 

Instalujeme na území celé České republiky.

*Výše dotací jsou nyní nastaveny na max. polovinu vynaložených výdajů. Nejvýše je však možné získat 176 000,-Kč. Přesnou výši podle aktuální dotace a cenu naleznete v naší cenové nabídce. Vyplňte formulář, nebo zavolejte. CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA KLÍČ

(Nezapomeňte, prosím, vyplnit Vaše jméno, email a telefon). 


SPECIÁLNÍ NABÍDKA GREENCZECH

Máte zájem o zcela individuální nabídku? Více panelů, větší baterie ? Chcete speciální druhy panelů, měničů, nebo baterií? Máme zajímavé alternativy v té nejvyšší kvalitě. Potřebujete se poradit? Kontaktujte nás. Umíme flexibilně přizpůsobit velikost Vaši FV Elektrárny přesně podle Vašich potřeb. Kontaktujte nás.. Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na telefon 775 129 093. Společně SI VYJASNÍME VŠECHNY OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE VAŠÍ NOVÉ FVE.

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě.


Otázky a odpovědi pro fotovoltaikuohledně instalace FVE, ceny i výše dotací nás prosím kontaktujte 

prodej@greenczech.cz     Tel:  775 129 093