Kariéra v GREENCZECH ENERGY s.r.o.

Aktuálně Hledáme kolegy na tyto pozice: 


Montážní technik pro fotovoltaiku - HPP se spoustou benefitů, velmi dobré platové podmínky, nebo top podmínky pro zájemce na ič, smlouva min na rok. Nutná fyzická zdatnost, důslednost, cit pro detail. Práce ve výškách. Práce na zakázkách na Moravě i po celé ČR. Neustále rozšiřujeme náš tým. 

Elektrotechnik pro instalace fve a tepelná čerpadla - HPP, odborná způsobilost elektro. 

Elektro projektant - HPP, částečně s možností práce z domova. Návrhy a realizace fotovoltaiky pro firemní klientelu. Velmi dobré finanční podmínky. Nástup ihned.

Dotační specialista, konzultant - HPP, možnost práce i z domova

Marketingový specialista - HPP, hledáme inteligentní, kreativní a neúnavnou osobnost co miluje spíše progresivní marketing a chápe technologie se kterými pracujeme. Grafika, video, články, blog, reportáže, příprava a vedení kampaní, propagace a design v celé šíři. Dáme Vám prostor se rozvinout. Ukažte, že na to máte a ozvěte se nám. TOP PODMÍNKY KDYŽ BUDEME SPOKOJENI. 

Obchodník pro Fotovoltaiku - SM a JM kraj - startujete jako IČ později HPP, hledáme další členy do obchodního týmu, sebevědomí, důslednost, pracovitost, empatie. Technický přehled, zkušenosti s přímým prodejem. Velký cit v péči o klienta, důslednost. Pouze schopným garantujeme velmi dobré výdělky.  

Vize:  Do našeho tymu hledáme pouze schopné, aktivní kolegy s citem pro detail. Nabízíme velmi dobré mzdové podmínky, řadu benefitů, a kariérní růst. GREENCZECH je moderní a technologicky specializovaná společnost s progresivním růstem. Jsme odbornici na fotovoltaiku a další obnovitelné zdroje energie. Máme ekologické cítění. Ctíme vysoké morální a profesní zásady. Zaujali jsme Vás? Spojte se s námi.info@greenczech.cz    /  Tel: 775 129 093