Výhody energetického managementu

09.02.2022

Jak snížit výdaje za energie v domácnosti? A proč je dobré věnovat pozornost energetickému managementu? Odpověď najdete v našem příspěvku.

Energetický management bude mít v budoucnu stále větší potenciál. Jedná se jednoduše řečeno o soubor několika opatření, které směřují ke snížení nákladů za energie domácnosti. Velmi úzce se pojí s energetickým mixem. Tím nejdůležitější je, aby domácnost dosáhla co nejvíce k optimálnímu nastavení spotřeby.  Energetický management může zajistit souběžně úsporu nákladů, komplexní přehled o spotřebě domácnosti a podporu ekologického přístupu ke zdrojům energie obecně. Velmi efektivním nástrojem energetického managementu je domácí fotovoltaická elektrárna. Uživatel FVE může mít díky inteligentně nastavenému systému nejen dostatek elektřiny, ale také nastavení spotřeby s maximální efektivitou. Neefektivnímu plýtvání je konec. 

Společnost Greenczech Energy využívá v rámci jednotlivých fotovoltaických sestav monitoringu výroby díky SEMS portálu. Zákazníci získají špičkovou aplikaci SEMS, pro on-line sledování výroby elektřiny. Bezplatně a po celou dobu provozu. Samozřejmostí je využití aplikace v mobilním zařízení. Kdekoliv na světě tak uživatel vidí, kolik energie jeho domácí elektrárna vyrábí. Vše přehledné a v českém jazyce.

Jste fanda online aplikací, potřebujete ušetřit a hledáte možnosti jak efektivně hospodařit s energií? Pak je FVE určena právě Vám!