Fotovoltaika + Tepelné čerpadlo

,,GREENCZECH SUPERKOMBI

Snižte si náklady na spotřebu elektřiny, topení/chlazení a ohřev teplé vody až o 75%

Místo 40 000,- Kč za rok zaplatíte pouze 10 000,-Kč!

Tuto variantu nabízíme pod označením SUPERKOMBI, jedná se o nejkomplexnější řešení pro Váš dům. Takto dosáhnete nejvyšší úspory. Jednou investujete a pak už jen šetříte. Návrhy sestav SuperKombi naleznete na této straně. Každý návrh i instalaci je ale potřeba individuálně zhodnotit, abychom dosáhli nejvyšší účinnosti všech komponent.


POZNEJTE GREENCZECH SUPERKOMBI 

Vždy se chceme zdokonalovat. Nezaměřujeme se pouze o instalace samotných fotovoltaických elektráren, ale umíme do Vašeho systému za KOMBInovat další energetické celky jako jsou fotovoltaický ohřev vody, tepelné čerpadlo,  větrnou elektrárnu, úložiště energie, nabíjecí stanici pro elektromobil, solární ohřev vody, rekuperaci, nebo vzduchotechniku. Staňte se nezávislí na distribuční síti a získejte možnost také finanční návratnosti Víte, že můžete prodávat elektřinu sousedům, nebo blízké firmě? Spojte se s námi a získejte informace a know-how energetické nezávislosti!


GREENCZECH SUPERKOMBI je originální název společnosti GREENCZECH ENERGY s.r.o. definující komplexní energetické řešení na klíč ve Vaší firmě nebo domácnosti, postavené na nejmodernější technologii. Vše na základě důkladné energo analýzy daného místa, jehož součástí je i chování lidí a jejich každodenní zvyklosti. Každý Projekt je navržen s ohledem na dlouhodobou efektivitu celého systému, jeho stabilitu a budoucí technologický vývoj v oblasti obnovitelných zdrojů energií. Cílem našich komplexních řešení je v budoucnu propojení s IE.

Klidná budoucnost Vašich domovů je v řešení GREENCZECH SUPERKOMBI!

 MÁM ZÁJEM O SESTAVU SUPERKOMBI