Fotovoltaika + Tepelné čerpadlo

,,Systém Superkombi" 

Snižte si náklady na spotřebu elektřiny, topení/chlazení a ohřev teplé vody až o 75%

Místo 40tis/rok platíte jen 10tis/rok !!!

Tuto variantu nabízíme pod označením SUPERKOMBI jedná se o nejkomplexnější řešení pro Váš dům. Takto dosáhnete nejvyšší úspory. Jednou investujete a pak už jen šetříte. Navrhy sestav SuperKombi naleznete na teto straně. Každý návrh i instalaci je ale potřeba individuálně zhodnotit, abychom dosáhli nejvyšší účinnosti všech komponent. Spojte se s námi. POZNEJTE GREENCZECH SUPERKOMBI 

 Vždy se chceme posouvat dál... Nejde nám jen o instalace samotných FVE, umíme do Vašeho systému zaKOMBInovat další energetické celky jako jsou fotovoltaický ohřev vody, tepelné čerpadlo,  větrnou elektrárnu, úložiště energie, nabíjecí stanici pro elektromobil, solární ohřev vody, rekuperaci, vzduchotechniku, atd. Staňte se nezávislí na distribuční síti. Nebo chcete aby Vám Váš systém dokonce vydělával ?  Víte že můžete prodávat elektřinu sousedům, nebo blízké firmě ?... Zavolejte, napište, probereme detaily a navrhneme pro Vás TOP řešení. 


GREENCZECH SUPERKOMBI je originální název společnosti GREENCZECH ENERGY definující komplexní energetické řešení na klíč ve Vaší firmě nebo domácnosti, postavené na nejmodernější technologii. Vše na základě hluboké energo analýzy daného místa, jehož součástí je i chování lidí a jejich dosavadních zvyklosti. Každý Projekt je navržen s ohledem na dlouhodobou efektivitu celého systemu, jeho stabilitu a budoucí technologický vyvoj v oblasti obnovitelných zdrojů energií. Cilem našich komplexních řešení je propojení s IE.

Klidná budoucnost Vašich domovů je GREENCZECH SUPERKOMBI. Mate zájem o komplexní řešení Vašeho domu, nebo komerčního provozu? Spojte se s námi.


Klikněte a můžete začít psát. Ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure.