Minisérie - komponent FVE I. (Trina Solar)

17.04.2022
Obrazová příloha 1: FV panely Trina Solar ZDROJ: Instalace Greenczech Energy
Obrazová příloha 1: FV panely Trina Solar ZDROJ: Instalace Greenczech Energy

Váháte jaký typ fotovoltaických solárních panelů zvolit na Vaší domácí fotovoltaickou elektrárnu? Řešíte úsporu ve výdajích? Nebo Vás jen zajímají informace o obnovitelných zdrojích energie? V dalším seriálu se tentokrát zaměříme na typy a značky jednotlivých komponent pro využití v podmínkách domácností. V prvním příspěvku se zaměříme na fotovoltaické panely značky Trina Solar, se kterými máme v rámci instalací velmi dobré zkušenosti a také reference.


Fotovoltaické elektrárny (FVE) je možné v současné době legálně instalovat POUZE pokud máte povolení distributora o připojení zařízení do distribuční soustavy (DS). 

Naše společnost zajišťuje na klíč zpracování kompletní nabídky solárních, fotovoltaických elektráren a samozřejmě také instalace.

Aktuálně je na trhu několik typů solárních panelů, ve kterých, se Vám pomůžeme zorientovat a pomůžeme Vám také vybrat pro vaší solární elektrárnu ty nejvhodnější.

Solární panely značky Trina Solar, jsou mimořádně výhodné zejména z důvodu vysoké odolnosti. Mají poměrně rychlou návratnost počáteční investice, nižší provozní teplotu a jsou odolné vůči soli, kyselinám a amoniaku.

Jedná se o vysoce výkonné typy monokrystalických, solárních panelů.

Výzkumný a vývojový tým společnosti Trina Solar, založený na své špičkové technologii, představuje inovativní design, který propojuje s funkčností a odolností.

Velmi často dochází k řekněme klišé, kdy zákazníci nemají důvěru vůči komponent z Číny. V tomto případě je opak pravdou.

Trina Solar Co., Ltd patří na globálním trhu, mezi naprostou špičku a to již od roku 1997.

Společnost Trina Solar byla založena v roce 1997 a je předním světovým poskytovatelem komplexních řešení v oblasti fotovoltaiky a chytré energie. Zabývá se výzkumem a vývojem, výrobou a prodejem fotovoltaických produktů, vývojem solárních projektů, provozem a údržbou, vývojem a prodejem inteligentních mikroprocesorů a multienergetických doplňkových systémů, jakož i provozováním energetických cloudů.

Společnost spolupracuje se svými partnery na budování energetického ekosystému IoT a chce se stát lídrem globálního energetického průmyslu. V červnu 2020 vydala společnost Trina Solar první akcie třídy A na Šanghajské burze (Sci-Tech Innovation Board) a stala se tak první společností z oboru fotovoltaických produktů, systémů a chytré energie, která je kotovaná na burze cenných papírů v Šanghaji (Shanghai Stock Exchange Science and Technology Innovation Board), známé také pod názvem STAR MARKET.

Obrazová příloha 2: FV panely Trina Solar ZDROJ: Instalace Greenczech Energy Systems
Obrazová příloha 2: FV panely Trina Solar ZDROJ: Instalace Greenczech Energy Systems

Zaujala Vás značka Trina Solar? A chcete se dozvědět více? Zeptejte se našich odborníků na zákaznické lince, nebo našich obchodních zástupců. Rádi Vám poskytneme informační servis a provedeme Vás cestou směřující k energetické nezávislosti Vaší domácnosti.