Fotovoltaika Greenczech Energy - investice do budoucnosti

25.01.2022

Jste vlastníkem rodinného domu a přemýšlíte jak snížit náklady na elektrickou energii? Fotovoltaická energie je investicí, která přináší v energetickém mixu domácností nesporné výhody.

Naše technologie umí využít až 100% vyrobené energie, poradí si výpadky proudu a umožňují čerpat energii z baterií v době, kdy FVE energii nevyrábí. Spotřeba ze standartní, distribuční sítě, je tak minimální.

Při instalaci jednotlivých, fotovoltaických sestav, využíváme technologie HalfCell, špičkové měniče GoodWe řady ET a vysokonapěťová uložiště energie LifePo4.

Přestože řada společností nabízející FVE řeší problém s dodávkami jednotlivých komponent, naše společnost zaručuje kompletní servis na vysoké úrovni. Zákazníkům zajišťujeme konzultace v oblasti FVE, realizujeme administrativní servis v rámci dotační podpory a provedeme také montáž FVE od A do Z.

Naše FVE odpovídají všem požadovaným kritériím pro zajištění dotační podpory. V současné době poskytujeme primárně servis a podporu domácnostem.

Greenczech Energy roste a s ním tým kolegů, zajišťující služby na vysoké úrovni. S našimi obchodními zástupci, se můžete setkat v regionech Moravskoslezského kraje, Olomouckého kraje a nově také Jihomoravského kraje.

Kompletní přehled naleznete v našem materiálu pro zákazníky.

Ke stažení zde: