VÍTEJTE V GREENCZECH.CZ 

 

Vítáme Vás na stránkách poradenského centra GreenCzech.cz. Zabýváme se úspornými systémy, energeticky šetrnými zdroji energie a jejich aplikacemi. Jsme tady proto, abychom Vám nabídli a ukázali cestu, jak efektivně používat přírodní zdroje naší planety ve Váš prospěch. Nabízíme Vám ověřené i unikátní řešení, vedoucí k celkovým úsporám energií ve Vaší firmě, nebo domácnosti.

Spojte se s námi pomocí jednoduchého formuláře greenczech@email.cz  

 

 

 

    

 Nejčastější odpovědi na téma FOTOVOLTAIKA

 

FOTOVOLTAICKÝ OHŘEV VODY

 

 

  

Rok 2020 bude rokem velkých změn. Otvíráme 1.poradenské centrum GreenCzech.cz v České republice. Web zatím zůstane na staré platformě ale již chystáme překlopení na novy modernější. Přineseme Vám spousty novinek, jak a kde ušetřit energii. Pravidelně Vás budeme informovat a zajimavých akcích.

    

HLEDÁME KOLEGY PRO VYHLEDÁVÁNÍ A PŘEKLAD ČLÁNKŮ Z CELÉHO SVĚTA - OZVĚTE SE NÁM

 

  

                   

NABÍDKU PRODUKTŮ A SLUŽEB BUDEME NEUSTÁLE ROZVÍJET

POSTUPNĚ VÁM NABÍDNEME ŘEŠENÍ V TĚCHTO OBLASTECH: 

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY, VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY, SOLÁRNÍ OHŘEV TUV, AUTOMATICKÉ KOTLE, TEPELNÁ ČERPADLA, LED TECHNOLOGIE, MIKROKOGENERACE,

PASIVNÍ DOMY, INTELIGENTNÍ DOMY, REKUPERACE..

 

 

POKUD JSTE VÝROBCE, NEBO DODAVATELSKÁ FIRMA S UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIÍ, OZVĚTE SE NÁM, MÁME ZÁJEM O SPOLUPRÁCI

 

 

KOMPONENTY PRO FOTOVOLTAIKU CENY 2020

 

 

 

10 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ SE ROZHODNOUT PRO FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU

 

Zde se můžete podívat jak probíhá proces výroby fotovoltaického panelu. Vždy hledáme dodavatele FV panelů, které svou kvalitou výroby a komponent jsou schopni garantovat jen ty nejvyšší záruky. Dodáváme panely, které procházejí výrobním procesem podobným jako na tomto videu. Většinu výrobních závodů jsme osobně navštívili.  Na každý panel poskytujeme standardní 25letou záruku. Fotovoltaické elektrárny včetně veškerých komponent dodáváme prostřednictvím jedné z nejzkušenějších společností v ČR. Garance špičkového servisu a reference desítek provedených instalací, stejně tak jako výtečnými cenami, Vám zajistí nejvyšší efektivitu, jakou můžete z fotovoltaiky v současnosti získat.

 

Další zajímavá videa

GREENCZECH.CZ FORMULÁŘ PRO ZÁJEMCE

Jednoduše nám dejte vědět o jakou oblast máte zájem, obratem se Vám ozveme a probereme společně veškeré dostupné možnosti. Veškeré poradenství na jednotlivé oblasti, poskytujeme zdarma. Potřebujete více informací ? Kontaktujte nás.