Fotovoltaicka elektrárna GCZ 3,96 kWp s akumulací do vody, zapojená na 3 Fáze

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie do 6MWh 

Jedná se o kompletní dodávku Fotovoltaické elektrárny včetně zapojení a vyřízení všech formalit - instalovaný výkon 3,96 kWp/12x FV panel

Cena celkem FVE na klíč 186.000,- 

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši 93.000,-

Vaše konečná cena za FVE 93.000,- Kč


Elektrárnu Vám umíme dodat i na splátky za 3500,-/měs na 5let s tím že dotaci obdržíte na Váš účet za 1-3měsíce. A máte možnost dotaci použít na mimořádnou splátku a tím si buď zkkrátíte dobu splácení na polovinu nebo snížíte splátky poměrně k zůstatku úvěru. Tzn 3500,- /měs.  na dobu 30měs nebo 1750,- na dobu 60 měs. 


Kompletní dodávka systému FVE, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, včetně veškeré administrace a vyřízení dotace, FVE na klíč.

zpět na přehled FVE

Co naše elektrárna obsahuje: 

- fotovoltaické panely 

- konstrukční materiál pro upevnění na střechu dle typu střechy 

- veškerá kabeláž 

- fotovoltaický měnič 

- rozvaděč

- součástí každé sestavy je aplikace se vzdáleným dohledem nad vaší FVE 

Průběh instalace krok za krokem:

Vyplňte prosím formulář zájemce o Fotovoltaickou elektrarnu. Připravili jsme Pro Vás podrobný formulář, abychom měli vše hezky pohromadě, na základě Vašich informací jsme schopni velmi efektivně navrhnout a realizovat Vaši Fotovoltaickou elektrárnu. Vše je důležité, pečlivě proto vyplňte následujici body.

Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na tel 775 129 093 společně projdeme celý formulář a správně vyplníme a odešleme. pro jednoduché dotazy využijte naše chatovací okno - bublina vpravo dole, většinou jsme on-line na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, kdy se Vám máme ozvat.

Tip pro Vás: Několik základních otázek naleznete v naší nápovědě - Otazky a odpovědi pro fotovoltaiku

Tak pojďme na to