Fotovoltaická elektrárna 7,3 kWp s akumulací do baterie 10,65 kWh, asymetricky zapojená do 3 fází

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 6 MWh  

Fotovoltaická elektrárna GCZ 7,3 kW, akumulace do baterie s kapacitou 10,65/12kWh - cena elektrárny 425.000,- Kč  Vaše cena po odečtení nových dotací 212.500 
Instalace na šikmou i rovnou střechu 

Jedna z nejoblíbenějších - špičkově vybavená fotovoltaická elektrárna, na kterou lze získat i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

TOP Záruka

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 10 let na střídače
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci

SKVĚLÁ ZPRÁVA PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY GREENCZECH !!! 

SMLOUVY UZAVŘENÉ OD 1.8.2021 BUDOU REALIZOVÁNY JIŽ S NOVOU TZN. VYŠŠÍ DOTACÍ !!!  


DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. GALERIE Z INSTALACÍ

Pro ilustraci, zde předkládáme několik málo fotografií z každodenního fungování tak i z našich instalací. Fotovoltaiku montujeme na všechny typy střech a všechny druhy krytin. Při naší práci používáme pouze certifikovaný upevňovací systém pro maximální bezpečnost instalovaných panelů. Veškeré úchytné komponenty jsou z nerezu a slitin hliníku. TOP kvalita je náš standard. 


Co Vám Fotovoltaická elektrárna od GREENCZECH přinese? 

- vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- chováte se ekologicky, pomáháte přírodě, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

- umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny, pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství, postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit, našim cílem je mimo jiné zdravější a zelenější Česko.Jak funguje akumulace energie u FVE ?

U naprosté většiny našich instalací se využívá pro ukládání vyrobené energie baterie, která je od října 2021 i podmínkou pro získání dotace. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou/uloženou energii obvykle spotřebováváte večer. Množství této energie závisí na velikosti bateriového uložiště. Máme k dispozici špičkové technologie, které dokáží zajistit provoz Vašeho domu až na několik dnů.  BatteryBox - bateriové úložiště o různé kapacitě. V sestavách GCZ požíváme nejmodernější LiFePo4 baterie, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s nejnovějším softwarem mate jistotu výkonu na desítky let. Tyto špičkové baterie zvládají až 6000 nabíjecích cyklů. Přičemž jeden nabíjecí cyklus je vybitá baterie z  cca 85% a znovu nabitá na 100%. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak baterie vydrží pracovat více jak 20let. BatteryBox lze navíc velmi efektivně nastavovat a monitorovat s ohledem na Vaši Chytrou domácnost.  Více o bateriích 


Věděli jste, že BatteryBox od GREENCZECH můžeme instalovat i na Vaši již dříve postavenou fotovoltaickou elektrárnu ?? Dokážeme tak velmi efektivně zvýšit účinnost Vaší stávající výroby. Máte zájem o toto řešení ?  

Spojte se s námi ještě dnes. 


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z 

PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI NÁŠ PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE FVE. ROZDĚLENO TAK, ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI.    ..Tak pojďme se na to podívat podrobně... 

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. Samozřejmě nám můžete zavolat a to kdykoliv během dne i víkendu na tel 775 129 093.  

GREENCZECH - po obdržení vyplněného formuláře Vám brzy zavoláme a probereme základní detaily ohledně FVE, společně se dohodneme na tzv. obhlídce u Vás doma, kde vyřešíme velikost elektrárny a projdeme technické možnosti pro instalaci. Můžete se zeptat na vše co Vás zajímá. Ochotně a trpělivě se Vám budeme věnovat. 

GREENCZECH - do druhého dne zasíláme cenovou nabídku. A za pár dnů Vám zavoláme znova, zda všemu rozumíte a zda máte o naše řešení zájem. Většinou ANO.  

SPOLEČNĚ - v dohodnutém termínu proběhne obhlídka místa, kde se bude FVE instalovat - společně prohlédneme střechu, místo umístění FV měniče, rozvaděče, baterií, projdeme všechny detaily, nafotíme si co je třeba. Pokud je vše v pořádku a podmínky instalace jsou splněny tak společně podepíšeme i smlouvu o dílo. 

SPOLEČNĚ - uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plné moci pro jednání s distributorem a NZÚ.

VY - zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy

GREENCZECH - podáváme žádost o připojení k distribuční soustavě, o všem Vás průběžně informujeme. 

GREENCZECH - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, instalace trvá obvykle jeden až dva dny.

GREENCZECH - zprovoznění a test funkčnosti FV systému. Testování v ostrovním režimu. 

VY - úhrada druhé platby za instalaci FVE na klíč

GREENCZECH - u distributora energie zajistíme výměnu stávajícího elektroměru za nový, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému můžete i vydělávat prodejem přebytečné energie.

SPOLEČNĚ - Předání díla a veškeré potřebné dokumentace.

VY - doplatek zbývající části FVE, úhrada do 5 dnů od revize a předání díla

GREENCZECH - bezodkladně zpracujeme podání žádosti o dotaci. Dotaci za Vás kompletně vyřídíme.

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se obvykle čeká 12 týdnů, Dotaci vyplácí Státní fond životního prostředí.  


Dokonalý monitoring výroby FVE díky SEMS portalu

Ke každé naší elektrárně získáte špičkovou aplikaci SEMS pro on-line sledování výroby elektřiny. Máte možnost využívat podrobnou verzi, pro PC nebo iOS, kde je možno stahovat a sledovat historická data, nebo v reálném čase sledovat aktuální výrobu. Samozřejmostí je i aplikace do mobilu. Kdekoliv na světě tak víte, kolik zrovna energie vyrábíte. Vše naprosto přehledné a v českém jazyce. 


Špičkový výkon díky FV panelům

nejmodernější technologie výroby a vysoká účinnost 21,1%. To vše při zachování standardních rozměrů. Monokrystalické panely o výkonu 405Wp s technologii PERC a černým rámem. Záruka 25let na 80% výkonu. Nyní dodáváme u každé nové elektrárny od GREENCZECH ENERGY. Podrobnosti na Váš email, nebo volejte.  


Buďte připraveni - rozhodujete se, že budete investovat do FVE? Budeme od Vás na úplném začátku potřebovat následující informace:

- info o spotřebě elektřiny za poslední rok, pro správný výpočet velikosti FVE a nastavení výše dotace.

- info o elektrospotřebičích a zařízení ve Vašem domě, případně plány na nákupy dalších např. tepelné čerpadlo, sauna, dobíjecí stanice pro elektromobil atd. 

- odpověď na otázku, zda máte připraveny finance na úhradu elektrárny ?

Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase cca 3měsíců od spuštění tj. od připojení do distribuční sítě. Na dotaci máte nárok, pokud splníme všechny podmínky instalace. A právě o tuhle část se staráme my. Zajistíme, že Vaše elektrárna a veškeré dokumenty budou perfektně zpracovány a instalace zhotovena tak, že na dotaci budete mít ,,zákonný nárok". Umíme v tom chodit, řešili jsme již desítky instalací, proto Vám můžeme garantovat nejen získání dotace, ale také v nejvyšší možné výši. Spolehněte se na nás. 


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kWp FV panelů, zachráníte až 59 stromů každý rok?! Učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi i Vy, společně za Zelenější Česko.. 


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY NA KLÍČ

Fotovoltaické elektrárny 7,3kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou 10,65kWh zapojená asymetricky do 3f

Cena celkem FVE na klíč 425.000,-

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 212.500,- 

Vaše konečná cena za tuto FVE 212.500


Skvělé...!!   teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE.. Tak pojďme udělat další krok..  Spojte se s námi. Brzy se Vám ozveme. 


*Výše dotací jsou nyní nastaveny na max. polovinu vynaložených výdajů. Nejvýše je možné získat 200tis a pro SM kraj 220tis. Přesnou výši dle aktuální dotace a cenu naleznete v naší cenové nabídce. 

Chcete jinou konfiguraci FVE ?  Např. upravenou podle Vaší spotřeby, nebo rozpočtu ? 
Napište nám, spojte se s námi 775 129 093 


CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU NA KLÍČ PROSÍM KONTAKTUJTE MĚ NEJBLIŽŠÍ PRACOVNÍ DEN

Nezapomeňte prosím vyplnit Vaše jméno, email a telefon. Vše je důležité. 


Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na tel 775 129 093 společně SI VYJASNÍME VŠECHNY OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE VAŠÍ NOVÉ FVE. pro jednoduché dotazy využijte naše chatovací okno - bublina vpravo dole, většinou jsme on-line na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, kdy se Vám máme ozvat. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě


Otázky a odpovědi pro fotovoltaikuohledně instalace FVE, ceny i výše dotací nás prosím kontaktujte 

info@greenczech.cz     Tel:  775 129 093