Fotovoltaická elektrárna GCZ 9,7 kWp s akumulací do baterie 10,65/12kWh, zapojená asymetricky do 3 fází

Tato sestava je ideálním řešením pro RD s roční spotřebou elektrické energie od 9 MWh  


Fotovoltaická elektrárna GCZ 9,7 kW, akumulace do baterie s kapacitou 10,65 nebo 12kWh - cena elektrárny 489.000,- Kč  Vaše cena po odečtení dotace 264.000,- Kč
Instalace na šikmou i rovnou střechu 

Nejvýkonnější fotovoltaická elektrárna, na kterou lze získat i nejvyšší dotaci. Kompletní dodávka systému FVE, veškeré komponenty, energetická a technická studie objektu, projektová dokumentace, instalace, revize, připojení k distribuční síti, veškerá administrace a vyřízení dotace, kompletní FVE na klíč. Až na pár detailů a Vašich podpisů se tak nemusíte o nic starat. Všechno vyřešíme my. Spojte se s námi ještě dnes.  

Záruky

  • 25 let záruka na výkon FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 10 let na střídače
  • 10 let na baterie
  • 2 roky na instalaci
 


DOMÉNOU NAŠÍCH SLUŽEB JE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RYCHLOST REALIZACE, ROZHODNĚ NEZTRÁCÍME ČAS, PRACUJEME RYCHLE A EFEKTIVNĚ. BUĎTE PROTO PŘIPRAVENI. Co Vám Fotovoltaická elektrárna přinese? 


- vyrábíte si vlastní elektřinu v množství, které Vám vyhovuje.

- získáte nejvyšší garantovanou dotaci, která pokryje až polovinu všech nákladů.

- zhodnocení Vaší nemovitosti, přímý vliv na zvýšení ceny Vašeho domu.

- nemusíte v budoucnu řešit, když cena elektřiny poroste.

- profesionální instalace a servis, dokonalý monitoring výroby, kompletní záruky.

- Vaše FVE bude vyrábět elektřinu desítky let, záruka po dobu 25let na 80% výkonu u FV panelů.

- za vyrobenou elektřinu nic neplatíte, jde o investici do Vašeho domu, která se Vám reálně vyplatí.

- chováte se ekologicky, Vaše výroba elektřiny nezanechává uhlíkovou stopu.

- máte možnost prodávat přebytky a zároveň velmi výhodně nakupovat další elektřinu.

- jsme tady pro Vás, dotazy a připomínky řešíme rychle a k Vaší spokojenosti.

- umíme pomoci i v dalších oblastech - tepelná čerpadla, dobíjecí stanice a parkoviště pro elektromobily, větrné elektrárny, pořádáme přednášky, poskytujeme poradenství, postupně se zapojujeme do mnoha EKO aktivit, našim cílem je zdravější a zelenější Česko.GALERIE Z INSTALACÍ

Pro ilustraci, zde předkládáme několik málo fotografií jak z každodenního fungování, tak i z našich instalací. Fotovoltaiku montujeme na všechny typy střech a všechny druhy krytin. Při naší práci používáme pouze certifikovaný upevňovací systém pro maximální bezpečnost instalovaných panelů. Veškeré úchytné komponenty jsou z nerezu a slitin hliníku. TOP kvalita je náš standard.


Akumulace energie

U naprosté většiny našich instalací se využívá pro ukládání vyrobené energie baterie, která je od října 2021 i podmínkou pro získání dotace. V praxi to vypadá tak, že elektřinu vyrábíte přes den a tuto vyrobenou/uloženou energii obvykle spotřebováváte večer. Množství této energie závisí na velikosti bateriového uložiště. Máme k dispozici špičkové technologie, které dokáží zajistit provoz Vašeho domu až na několik dnů.   


BatteryBox od PYLONTECH  

V našich sestavách požíváme nejmodernější vysokonapěťové baterie LiFePo4 od společnosti PYLONTECH, které se vyznačují vysokou kapacitou a extrémní životností. V kombinaci s špičkovým softwarem máte jistotu výkonu na desítky let. Naše baterie Vám umožní více jak 6000 nabíjecích cyklů. Jeden nabíjecí cyklus je vybitá baterie na cca 10% a znovu nabitá na 100%. Za běžných podmínek a při správném nastavení tak jednoduchým výpočtem zjistíte, že baterie by Vám měla vydržet pracovat více jak 17let - náš odhad je ale více jak 22 let.

TEL: 775 129 093   -   EMAIL:  info@greenczech.cz Špičkový výkon díky FV panelům 

nejmodernější technologie výroby a vysoká účinnost 21,1%. To vše při zachování standardních rozměrů. Monokrystalické panely o výkonu 405Wp s technologii PERC a černým rámem. Záruka 25let na 80% výkonu. Nyní dodáváme u každé nové elektrárny od GREENCZECH ENERGY. Podrobnosti na Váš email, nebo volejte.   PRO TO ABYCHOM DOTÁHLI NÁŠ PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DO KONCE, MUSÍME VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁME PODROBNÝ POSTUP KOMPLETNÍ REALIZACE. ROZDĚLENO TAK ABYSTE VĚDĚLI, CO KDO MÁ NA STAROSTI. Tak pojďme na to...  


POSTUP REALIZACE VAŠÍ FVE OD A DO Z

 

VY - kontaktujte nás pro první várku informací o našich systémech, nebo s Vašim výběrem, ideálně přes formulář na této stránce, brzy se Vám ozveme a probereme základní otázky ohledně Vaší nové FVE. 

MY - zavoláme Vám a vše s Vámi velmi pečlivě a podrobně probereme. Vysvětlíme jak elektrárna funguje, jak probíhá proces instalace, na co je třeba být připraven, jak dlouho trvá realizace FVE, kolik Vás bude Vaše elektrárna stát, kolik Vaše elektrárna vyrobí energie, vysvětlíme jak je to s dotacemi nebo přebytky, sdělení veškerých podkladů pro přípravu nabídky.  

MY - zašleme cenovou nabídku, kdykoliv využijte konzultace před obhlídkou a podpisem smlouvy s našim odborným poradcem. Ochotně se Vám budeme věnovat.  

SPOLEČNĚ - obhlídka na místě realizace, kontrola technické připravenosti, pořízení fotodokumentace, uzavření a podpis smlouvy o dílo, udělení plné moci pro jednání s úřady.  

VY - zálohová platba, úhrada do 5 dnů od podpisu smlouvy  

MY - žádost o připojení k distribuční soustavě  

MY - v předem dohodnutém termínu přijedeme instalovat, instalace panelů trvá obvykle jeden den 

MY - Jeden den také trvá elektroinstalace, zprovoznění a test funkčnosti FV systému, obvykle zvládneme i revizi.   

VY - úhrada druhé platby za dodání technologie a instalaci FVE na klíč   

MY - u distributora energie zajistíme výměnu stávajícího elektroměru za nový tzv 4Q, nutné pro provoz Vaši nové FVE, díky kterému můžete i vydělávat prodejem přebytečné energie. 

SPOLEČNĚ - Předání díla a veškeré potřebné dokumentace.  

MY - zpracujeme podání žádosti o dotaci, a dotaci za Vás vyřídíme.  

VY - doplatek zbývající části FVE, úhrada do 5 dnů od podání žádosti.  

STÁT - vyplacení dotace na Váš účet - na výplatu dotace se čeká  obvykle 3 měsíce


Buďte připraveni - rozhodli jste se pro pořízení FVE ?? Předtím, než začneme společně řešit samotnou stavbu a realizaci, je potřeba zajistit následující:

- účty za elektřinu za poslední 1rok, pro správný výpočet spotřeby a nastavení výše dotace

- plná moc k zastupování před úřady a vyřízení dotace, předáme si na naší schůzce. 

- máte vyřešeny a připraveny finance na úhradu celé elektrárny.


Pozn.  FV elektrárnu je potřeba uhradit celou dle rozvrhu plateb ve smlouvě o dílo. Dotaci na FVE dostanete vyplacenou následně v čase cca 3měsíců. Na dotaci máte nárok pokud splníte všechny podmínky instalace. A právě o tuhle část se staráme my. Zajistíme, že je vše perfektně zpracováno a zhotoveno tak, abyste dotaci získali. Umíme v tom chodit, řešili jsme již desítky instalací, proto Vám můžeme garantovat získání dotace v nejvyšší možné výši. 


Chceme pomáhat, posláním naši práce je i ochrana přírody, proto jsme zahájili aktivity v programu, který jsme nazvali Vize Zelenější Česko. Věděli jste, že instalací 1kW FV panelů, zachráníte až 59 stromů ?! Proto jsme učinili závazek, že za každou námi instalovanou kW vysadíme strom šedesátý. Připojte se k naši vizi, společně za Zelenější Česko.. 


Potřebujete poradit ? Zavolejte nám na tel 775 129 093.  Pro jednoduché dotazy můžete využít naše chatovací okno - zelená bublina vpravo dole, většinou jsme on-line a na příjmu, a pokud ne, tak stačí zanechat krátký vzkaz, s časem a telefonním číslem, brzy se Vám ozveme. 

Tip pro Vás:  Několik základních OTÁZEK A ODPOVĚDÍ naleznete v naší nápovědě

Otázky a odpovědi pro fotovoltaiku


REKAPITULACE KOMPLETNÍ SESTAVY Fotovoltaické elektrárny 9,7kWp s akumulací vyrobené energie do baterie s kapacitou 10,65/12kWh

Cena celkem FVE na klíč 489.000,-

Zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 225.000,-

Vaše konečná cena za tuto FVE 264.000,- Kč


Skvělé...!!   teď již máte lepší představu o ceně, průběhu a instalaci FVE.. Tak pojďme udělat další krok..  Spojte se s námi. Brzy se Vám ozveme. 


POSLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY NA KLÍČinfo@greenczech.cz   TEL:  775129093